Wpis z mikrobloga

Już dzisiaj w TVPiS
- Rafał Trzaskowski i masło za 8zł - no chyba że za kilogram w NIEMIECKIM sklepie. ZWYKLI POLACY za rządów PO kupowali najtańszą margarynę, teraz ich stać na masło za 4Zł!!1!
- Jabłka za 4zł? Chyba jakieś sprowadzane z Francji, POLSKIE jabłka kosztują po 3zł
- wywiad ze starą babą co mówi, że za PO chleb smarowała smalcem z bezpańskich psów, a jabłka to musiała kraść
- przypomnienie, że Rafał Trzaskowski kupował kiedyś dziczyznę i kiełbasę za 50zł
- nie zapomnijmy o dżemie podczas święta wojska polskiego
- coś o PiSie i jaki to WOT jest super, wojsko polskie też, amerykańskie bazy
- na zakończenie Rafał dający starszej pani 20 GROSZY!!! i Andrzej Duda dający 500+ z własnej kieszeni

#bekazpisu #tvpis #neuropa #polityka
r.....r - Już dzisiaj w TVPiS
- Rafał Trzaskowski i masło za 8zł - no chyba że za ki...
  • 20
  • Odpowiedz
ale jak skłamał

Przecież mówi - "Ja bym cen masła nie dotykał bo wzrost cen masła poszybował tak do góry." Gość łze jak z nut. Ceny masła spadały w ostatnich 5 miesiącach z krótką górką w marcu jak ludzie rzucili się do sklepów ze względu covid.

skoro cena masła w sklepie waha się od 4 do 7zł?

@rasmor: W sklepach cena masła waha się obecnie między 3,50 - 4,50 zł. Czyli
  • Odpowiedz
3,33 zł w ofercie za 3 masła pół roku temu

@rasmor: Fajnie że sam potwierdzasz że Trzaskowski pierniczy farmazony.

Nie brnij dalej


@rasmor: Akurat ta mleczna dolina to fatalne pseudo masło, nie uznaje go jako produkt typu masło. Ale ok niech ci będzie. Mój błąd, choć chciałbym zauważyć że pół roku o których pisałem wyżej wypada na styczeń 2020.
  • Odpowiedz
@Thorkill:

Fajnie że sam potwierdzasz że Trzaskowski pierniczy farmazony.


Jak się przyjrzysz, mało druczkiem jest cena za kostkę 200g - 4,49zł. Obecnie to samo masło 200g bez promocji kosztuje 4,99zł.
  • Odpowiedz
W sklepach cena masła waha się obecnie między 3,50 - 4,50 zł. Czyli już prawie wróciliśmy do cen detalicznych masła z czerwca 2016 r. Dla porównania rok temu w czerwcu ceny masła wahały między 5,50 -6,50 zł.


@Thorkill: Bzdura. Zależy jakie masło. Najtaniej moża kupić w okolicach 3 zł, ale spokojnie można zapłacić i 8 złotych w zależności od marki masła. Sam ostatnio kupowałem po 6,5 zł.
  • Odpowiedz