Wpis z mikrobloga

  • 1554
Jak ja szanuję takie podejście( ͡° ͜ʖ ͡°) bylo kilka luźnych wiadomości, w sumie to się nawet jeszcze gadka nie rozwinęła na dobre, ale szybkie, krótkie info co i jak i obie strony wiedzą na czym stoją. Niezdecydowane #rozowepaski mogłyby brać przykład.

Najgorszy typ jaki można spotkać na tinderze to laska udająca zainteresowanie. Niby chce kogoś poznać, jest sympatyczna, niby gadka się klei, ale proponujesz spotkanie to akurat ma szkolenie/konferencję/zaplanowany wyjazd, który w praktyce okazuje się chłopakiem z niezakończonego jeszcze związku ¯_(ツ)_/¯

#tinder
cezeterson - Jak ja szanuję takie podejście( ͡° ͜ʖ ͡°) bylo kilka luźnych wiadomości,...

źródło: comment_1592817055s1NiuTwug4e3ekzg3dicsy.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
O kurde, ale poszedł wylew od kilku osób, które ewidentnie mają problem z oceną rzeczywistości. W sytuacji, gdy ktoś z poza tego portalu by to przeczytał, to by się za głowę złapał. Szczerze nie zaskakuje mnie to, widać jak te osoby są pełne jadu (źródło tego może być różne) i możliwe, że to jest powodem ich niepowodzeń. Są sfrustrowani porażkami, poziom toksyczności wzrasta i pętla się zamyka.

@hipotrofia: Wtf, chociaż w
  • Odpowiedz
@Never_let_me_go: Nawet jeżeli to spławienie, a nie prawda (w co wątpię), to i tak milion razy lepsze, niż udawanie a potem urywanie albo w ogóle brak jakiejkolwiek wiadomości. Więc problemu nie widzę.
  • Odpowiedz
przecież to ściema. Porady na ten sposób splawienia latają po damskich forach od lat.


@Never_let_me_go: też o tym pomyślałam. A koleś mysli, że złapał Pana Boga za nogi xD Przecież to wcale nie musi być prawda. No i wiadomo, jak "chłopak ja rzuci", za 3 dni może wrócić na tindera xD
  • Odpowiedz
@Kerrigan: Koleś nie myśli że złapał pana boga za nogi, tylko po prostu docenił szczerość - na zasadzie 'nie pajacuj ziomuś, bo tracisz czas'. Nawet jeśli to tekst na spławienie, to nie daje mu złudnej nadziei. Wykazała się dużym RIGCzem, a jeśli to jednak nie spławienie, a prawda - to również rzadko spotykaną w dzisiejszych czasach lojalnością wobec swojej opcji A.
A różowe zamiast szkalować, powinny uczyć się takiego zdrowego podejścia
  • Odpowiedz
@abrax: tylko po co walczyć z całym światem? Świat taki jest ¯_(ツ)_/¯ Wykopki są wredne dla kobiet, kobiety są wredne dla wykopkow. I kręci się koło #!$%@?. Idąc tym tokiem myslenia byłoby milo gdyby każdy niebieski który jest ch*jem informował o tym fakcie od razu na pierwszej randce
  • Odpowiedz