Wpis z mikrobloga

Jak ja szanuję takie podejście( ͡° ͜ʖ ͡°) bylo kilka luźnych wiadomości, w sumie to się nawet jeszcze gadka nie rozwinęła na dobre, ale szybkie, krótkie info co i jak i obie strony wiedzą na czym stoją. Niezdecydowane #rozowepaski mogłyby brać przykład.

Najgorszy typ jaki można spotkać na tinderze to laska udająca zainteresowanie. Niby chce kogoś poznać, jest sympatyczna, niby gadka się klei, ale proponujesz spotkanie to akurat ma szkolenie/konferencję/zaplanowany wyjazd, który w praktyce okazuje się chłopakiem z niezakończonego jeszcze związku ¯_(ツ)_/¯

#tinder
Pobierz cezeterson - Jak ja szanuję takie podejście( ͡° ͜ʖ ͡°) bylo kilka luźnych wiadomości,...
źródło: comment_1592817055s1NiuTwug4e3ekzg3dicsy.jpg
  • 64
@cezeterson: Też kiedyś na taką jedyną szczerą trafiłem. Może to ta sama? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po takim koszu jakoś tak znacznie lżej niż kolejna ghostująca pipa, albo najlepszy typ takiej co się przypomnisz jej po tygodniu, dwóch i ci napisze "aaaa zajęta byłam", "zdechł mi pies, chomik", "miałam depresję" XD

Pobierz Eternitzazbestu - @cezeterson: Też kiedyś na taką jedyną szczerą trafiłem. Może to ta...
źródło: comment_15928295551cCJmxsvPcfBlD5qIa1mvc.jpg