Wpis z mikrobloga

Mój poprzedni wpis na tagu #odchudzanie jest tutaj. Od 18 maja zaczęłem #dieta z #fit6 . Trochę o mnie rocznik 1994. Praca głównie przed komputerem. Zero sportu

Wymiary w cm i różnice po miesiącu:
Ramiona 131-9= 122
Klatka 126-5= 121
Brzuch 123-8= 115
Biodra 115-4= 121
Udo 65-1,5= 63.5
Biceps 39-3= 36
Waga 126kg-13= 113kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tymczasem zaczynam etap II. Jestem zadowolony z rezultatów. Jeszcze niewielu mówi że widać że schudłem. Zdjęcia własne dodam jak już schudne na tyle by się sobie podobać ;p Podobno największe zmiany są na twarzy. Ja widzę po tym że mi dziurek w pasku brakuje i zmieściłem się w koszulę w którą nie wchodziłem. Jest co prawda jeszcze ciasna ale może za miesiąc będzie idealna ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdybym nie podjadał to spadek wagi byłby w granicach 15 kg ale kilka razy "zgrzeszyłem" podczas tej diety. Ogólnie zmieniły mi się nawyki żywieniowe, nie jem już dwa razy dziennie a pięć i pije 3-4 litry wody dziennie a nie 0.5 :p jem głównie owoce i warzywa oraz mięsko. Mówiąc w skrócie o tej diecie to zero słodyczy, ziemniaków, chleba i alkocholi, nawet da się tak żyć. Może uda mi się w życiu i łatwiej będzie znaleźć różowego paska więc taguje #wychodzimyzprzegrywu Polecam ;)

Plusujacych zawołam za około miesiąc, Sam jestem ciekaw czy wytrwam i jakie będą rezultaty.
Ewentualnie zaobserwujcie tag #fit6 bo skoro nikt go nie używa obecnie to wpis się wam pojawi. ;)


@mateusznakonieczny2323 @george_prosto_z_drzewa @Dzienny
guex - Mój poprzedni wpis na tagu #odchudzanie jest tutaj. Od 18 maja zaczęłem #dieta...

źródło: comment_15928156085nhWYm8FqWywxztcnrMhOm.jpg

Pobierz
  • 16
ziemniaki mają dużo węglowodanów i są zapychaczem (przez skrobię) nie zaleca się bo tuczą


@PolskiBumelant: Ziemniaki tuczą, ja #!$%@?, naprawdę, mógłbyś sobie darować to stereotypowe myślenie i po prostu się douczyć podstaw.
Nie wiem, jak ja się nie znam na programowaniu to po prostu nie #!$%@? głupot, że potrafie odpalic aplikacje c++ czy #!$%@? wie jaką i można na mnie mówić programista.

Najważniejsze jest liczenie kalorii zapamiętaj to raz na zawsze.
@guex: 131 w ramionach?
Jeśli ramiona miałeś większe niż brzuch to wyglądałeś raczej niesymetrycznie xD
A generalnie tak jak przedmówcy pisali, zacznij liczyć kalorie. To, że chudniesz bierze się z tego, że masz deficyt energetyczny tj. spalasz więcej niż dostarczasz. Warto wyliczyć sobie bazowe zapotrzebowanie energetyczne i lecieć -500 każdego dnia. Zapotrzebowanie bazowe zależy głównie od wagi i dziennej aktywności więc trzeba je w miarę często aktualizować. Do liczenia polecam jakąś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bzm94: pewnie poszła do góry bo skończył się głodzić z fit6. Do tego typ #!$%@? 25 lat i on nie ma 5 min dziennie na wklepanie danych do aplikacji