Wpis z mikrobloga

@Anoniemamowy: Nie No przecież to moje prywatne. Nie jadę firmowym samochodem bo muszę z Berlina wrócić do siebie na Bawarię. Ale ogólnie dużo


No bez przesady że dużo, mi niedawno skonfigurowali w salonie za nieco ponad 200k PLN, dla kogoś kto pracuje w Niemczech to tyle co za Dacie Duster dla polskiego pracownika :p
  • Odpowiedz
@Dominias: Ale żeś #!$%@?ł teraz porównując s4 (kto ci sprzeda nowe s4 za 200tys () ) dla Niemca z Dacia duster dla Polaka.
Po pierwsze cena bez rabatów s4 gołej jest od 320tys, po drugiej ciekawie w tych Niemczech skoro twierdzisz ze łatwiej zarobić Niemcowi 72tys € niż Polakowi 42tys pln
  • Odpowiedz
  • 2
@Darknes17: No generalnie można kupić jakiś dom w pl za taka sumę. To fakt. Ja nie mam od nowości bo kupiłem używane ale to i tak kupę kasy. @Dominias: Fajne masz myślenie ze w Niemczech Niemcowi to wszystko za darmo dają i na wszystko ich stać. Zarobki są większe ale dużo rzeczy droższych. W pl kawalerka wynajem 1000 zł. Na Bawarii taka sama kawalerka 1000 euro ciepłego czynszu.
  • Odpowiedz
  • 0
@5kubany kawalerka w pl za 1000 zł ? To chyba w kuhwa we wsi za włodawą bo w każdym większym mieście za tysiaka to nic nie wynajmiesz.
  • Odpowiedz