Wpis z mikrobloga

Sklep internetowy z osprzętem elektrycznym do #kamper ktoś może polecić? Muszę przez neta kupić sprzęt do remontu instalacji elektrycznej w kamperze teścia. To co znajduje, to albo ceny z kosmosu (160zł za bezpiecznik w gniazdku), albo sam sprzęt w rodzaju przetwornic, tunerów sat, lodówek i rzeczy mi zbędnych.
Może ktoś z #elektryka zna internetową hurtownię elektryczną, w której znajdą się rzeczy takie jak panel łączeniowy (rozgałęźnik) na 6 przewodów 25mm2? Albo koszyk na bezpieczniki samochodowe 125A 40mm lub 68mm? Wszystkie elektrownie to 230V serwują, max 16A...
  • 6
@soadfan: na te prądy to ja potrzebuje zacisków śrubowych i niestety nie na druty, tylko linkę. Także ciężko mi coś znaleźć. Oczywiście końcówki będę zaciskał po bożemu.
@dict: A czemu nie zastosować cage clamp? Nawet na te prądy zaciski sprężynowe świetnie działaja. A jeśli bardzo chcesz śrubowe, to takie też istnieją.
cage clamp


@soadfan: a są takie bez szyny DIN? To jest w małej szafce/wnęce z płyt meblowych, dlatego szukam rzeczy do montażu typowo "na przewód".