Wpis z mikrobloga

W sumie wolałbym być wychowany przez dwóch ojców bądź dwie matki, które są świadome, kochające i potrafią mi przekazać wartości i jakoś ukształtować niż przez swoich postkomunistycznych rodziców, którzy jedyne co to potrafili sprawić bym nie umarł z głodu(chociaż i to nie zawsze). I ja mam ich wznosić pod niebiosa bo co? Bo mi dali dach nad głową? Przykładni katolicy. W niedziele do kościółka pod krawatem, a po powrocie do domu stary potrafił mi w--------ć bo się wierciłem w kościele albo cokolwiek. No i potem oczywiście do kumpli na hehe kielicha. Awantury na porządku dziennym. Kwestie wychowania? No ten synek. Bądź grzeczny po prostu i miły (czytaj: nie sprawiaj problemów bo mamy ich dość, a jak nie pasuje to stary zaraz cię wychowa pasem) Jak widzę tych zagorzałych obrońców "tradycyjnej rodziny" to mam przed oczami właśnie takie rodziny jak moja, których w Polsce były/są miliony. Prawaki wytłumaczcie mi dlaczego niby "normalna rodzina" taka jak moja jest lepsza od kochającej i świadomej, gdzie rodzice są tej samej płci? #lgbt #bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpisu #teczowepaski #przegryw
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolego wiem do czego pijesz xd Tylko nadal nie wiem w czym dwie kochające i świadome matki wychowujące dziecko są gorsze od mojej "normalnej rodziny"?


@silnikAtrakcyjny: Nie wiem w czym kochający ojciec i matka są gorsi od pary wykolejeńców tej samej płci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No ojciec i matka są zawsze kochający! Tym pasem to z miłości napieralał a na wódkę chodził żebym miał solidne męskie wzorce! Nie to co ci tfu wykolejeńcy xd


@silnikAtrakcyjny: No i właśnie w tym problem że ty zaraz błędnie zakładasz że to zawsze tak musi być, a jak byś trafił do jakiejś posranej "rodziny" jednopłciowej gdzie by ci zrobili z d--y kokodżambo to byś mówił tak samo o "rodzinach"
  • Odpowiedz
@JestemPrzegrany: Widzisz nadal nie wiesz o czym mówię xD Stawiamy obok siebie dwie rodziny: jedna taka jak moja, druga kochająca, zżyta, świadoma, wie jak wychować dzieci, jej jedyną "wadą" jest to że jest jednopłciowa. Która wg ciebie będzie lepszym środowiskiem dla dziecka i dlaczego?
  • Odpowiedz
@silnikAtrakcyjny: No właśnie wiem o co ci chodzi i to jest rozmowa jak z dickheadem, ja bym mógł podać przykład normalnej rodziny i jakiejś jednopłciowej która np znęcała się nad dzieckiem (w ogóle nie było takich przypadków, w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i zapytać która jest lepsza ¯\(ツ)_/¯

Są dwie opcje, albo to głupota albo trolling ¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Kurva. W tym przykładzie, który podałeś ja obstawiam, że lepszym środowiskiem jest ta "normalna rodzina" a nie jednopłciowa która się znęcała. A którą obstawisz w przykładzie, który ja podałem?


@silnikAtrakcyjny: No to powiedzmy ze jednopłciowa, ale ja sugeruje że to jest dobre dla dziecka. Ale raczej wszystko jest lepsze niż jakiś toxic, wpyerdole i patola ogólna niezależnie od tego kogo dotyczy i właśnie o to w tym chodzi.
  • Odpowiedz
@JestemPrzegrany: Biedroń mnie trochę denerwuje, ale jak to był synek urodzony w patologicznej rodzinie na Podkarpaciu (sam to przyznaje) i do tego gej, to sam fakt, że wyszedł na ludzi i żyje w zgodzie ze sobą (zamiast np udawać hetero w związku z jakąś smutną lokalną karyną, niszcząc życie kolejnemu pokoleniu - swoich dzieci, albo zamiast robić karierę w Kościele - lobby homoseksualne) powoduje, że zasługuje na szacunek.
  • Odpowiedz