Wpis z mikrobloga

@Tyraxor: czemu wersja dla bialych jest faszystowska a dla czarnych i reszty jest ok? mi sie zle nie kojarzy i jestem dumna, ze jestem biala to automatycznie jestem faszystka mimo, ze nie mam z faszyzmem nic wspolnego? xD
  • Odpowiedz
czarnych i reszty jest ok?

@roon0koh: jest napisane black-supremacist

mi sie zle nie kojarzy i jestem dumna, ze jestem biala to automatycznie jestem faszystka

a f-----m jest typowo przeciwny kolorowym i jest oparty o dumę ze swojej białej rasy. Więc ciężko wspierać f-----m będąc kolorowym
  • Odpowiedz
@gien: Czarna suprematyści o poglądy skrajnie konserwatywnych. F-----m i czarna supremacja są niekompatybilne ideologicznie.

@roon0koh: To tak jak z rzymskim salutem. Nie ma w nim nic złego, ale jest używany przez faszystów, więc jeżeli tego używasz, oznacza w przestrzeni publicznej, że większość ludzi uzna, że popierasz f-----m. Może też oznaczać ignorancję, i tak jest w twoim przypadku.
  • Odpowiedz
@roon0koh: Rozpowszechnianie haseł "it's okay to be white" jest odpowiednikiem rzymskiego salutu. Jak nie jesteś faszystką, to tego nie rób, i wszyscy będą zadowoleni. Jak Ci się nie podoba używanie hasła w ten sposób, to pisz do nazistów, że zabrali coś neutralnego.
  • Odpowiedz
@Tyraxor: ja uwazam, ze it's ok to be white, ale nie moge tego mowic na glos bo kiedys nazisci uzywali tego zwrotu w faszystowski sposob? to, ze nie moge powiedziec, ze jest ok byc bialym jest rasistowskie xDD
  • Odpowiedz