Wpis z mikrobloga

To co #lidl sprzedaje jako Ziemniaki woła o pomstę do nieba. Sprzedają ten syf już od dłuższego czasu w cenie prawie 9zl za 2.5kg!!! Z tego co udało mi się dowiedzieć to albo były agresywnie nawożone albo intensywnie przemoczone.
Ciekawy jestem czy owy stan produktu może mieć wpływ na nasze zdrowie?

#ziemniakizlidla
bronx - To co #lidl sprzedaje jako Ziemniaki woła o pomstę do nieba. Sprzedają ten sy...

źródło: comment_1592739477SyUgtFZArUBjl021f09p58.jpg

Pobierz
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@guruu: no nie wiem czy to takie śmieszne żeby po prostu oczekiwać jakiejś tam jakości? Nie każdy ma czas #!$%@?ć w 10 miejsc po zakupy na 3 dni, ryneczek, mięsny, na wieś, jeszcze najlepiej do bio sklepu po herbatkę. Nie przeszkadza mi płacić więcej byle było szybko i wygodnie, a te szare ziemniaki z Lidla to ostatnio jakaś plaga, wcześniej było ok. O tym że rynek rynkowi nierówny i różne widziałem
@wysrop:
To jest śmieszne bo oczekujecie niemożliwego. W sprzedaży rynkowej to wygląda tak, że na wieczór hurtownia kupuje od producenta/importera warzywa, a rano rynkowi prywaciarze wykupują towar od hurtowni i sprzedają n swoich straganach. Towar zatem jest u Ciebie szybciutko po zerwaniu z krzaczka. Natomiast kiedy kupujesz z supermarketu, to wszystko ze względów logistycznych trwa kilka dni, albo tygodni, a po drodze jakaś chłodnia może nie działać. Jak chcesz żreć dobrze