Wpis z mikrobloga

Stworzyłem materiał o Winner Effect, bo o dziwo w polskim internecie temat nie istnieje - publikacja w środę.
tl;dr „Efekt zwycięzcy” jest terminem stosowanym w biologii, aby opisać, w jaki sposób zwierzę, które wygrało kilka walk ze słabymi przeciwnikami (tak bicie słabszych ma sens), ma większe szanse na późniejsze wygranie pojedynków z silniejszymi rywalami. Jak ujawnia Ian Robertson, dotyczy to również ludzi.

Jak chcesz być zawołany na materiał: Dlaczego przegryw przegrywa, a wygryw wygrywa? to zaplusuj post!
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Poprzedni materiał: Czym jest Incel?

ArseneWengerTheAnimatedSeries - Stworzyłem materiał o Winner Effect, bo o dziwo w pol...

źródło: comment_1592730867dpBogenXVTfjN23OyvZrUX.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@ArseneWengerTheAnimatedSeries:

wierzę, które wygrało kilka walk ze słabymi przeciwnikami (tak bicie słabszych ma sens), ma większe szanse na późniejsze wygranie pojedynków z silniejszymi rywalami.

w sumie mam to sens, nigdy nie dręczyłem słabszych, nawet zwierząt, chociaż zawsze zaliczałem sie do tych najsilniejszych a teraz jestem przegrywem. Przynajmnie nie byłem dręczony w bazach, tylko lekki ostracyzm z powodu #!$%@?
  • Odpowiedz
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: brawo, dla ogladalności rozpowszechniasz mit że incel to WYJATKOWO zaniedbany facet, dodatkowo otyły i obrzydliwy. A wszyscy wiemy jaka jest prawda, zreszta wspomniałem o tym wyżej. Rob tak dalej to bedzie to samo co w Kanadzie, czyli uznają pseudo-subkulture Incel za organizacje terrorystyczną
  • Odpowiedz