Wpis z mikrobloga

@LuvDesk o, nie wiedziałem, że można prosić o miasta. Giżycko, Ełk i Węgorzewo możliwe do dodania następnym razem? Albo chociaż Giżycko.
Bardzo potrzebuję, bo poluję na 2-3 w tym roku.
@wojteksrz jestem tym #!$%@? wg wykopków, co wynajmuje. W ten sposób pozbawiam ich tanich mieszkań, polując na okazję, gdy ktoś "na już" musi sprzedać mieszkanie. Nie flipuję, ale tylko wynajmuję. Rodzice ogarniają biznes będąc na emeryturze, a ja gram w... LOLa, bo CS nigdy mi nie podszedł.

To jest zawsze stały i pewny dochód na kiedyś. A ceny nieruchomości i tak w dłuższym okresie idą w górę. Lepiej niż na lokacie. :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vartan: Nie ida w dlugiej perspektywie w gore, to jest mit. Ludzie, ktorzy kupili w 2007 sprzedajac dzis sa w plecy jakies 15%.

Od kiedy wynajmujesz? Jak od ostatniej gorki, tj od 2015 - to skad mysl, ze najem nadal bedzie oplacalny? Wlasnie dlatego ceny spadaja, bo odpada rozdmuchany popyt inwestycyjny, ten zas spada, bo najem nie jest juz tak oplacalny jak wczesniej :)
@wojteksrz masz rację i nawet nie chce z tym dyskutować.
Ja trochę inaczej do tego podchodzę. Wynajem to zawsze 300-400 bochenków chleba. 20 lat temu i sądzę, że za 20 też. Takie stałe źródło. Na czarną godzinę. A, nigdy nie brałem kredytu :) nadwyżki na to idą.
@LuvDesk: Szkoda że to nie istnieje jako strona, tylko jakaś aplikacja wewnątrz strony :/ Chciałbym sobie to otworzyć i w nowych kartach otwierać te linki aukcji, to zbytnio nie ma jak.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vartan: no to w najem wszedles w latach tlustych. W dobie kryzysu takie okolice jak Elk, gizycko - one przede wszystkim straca. A przez to, ze ludzie beda biedniejsi, to i turystyka siadzie.

W zwiazku z powyzszym najem moze juz nie byc tak oplacalny.
@wojteksrz nie wynajmuje turystom. Mieszkanie w stanie średnim do zamieszkania. Nic nie wkładam po zakupie.
Nie chcę remontować za 50k, żeby dostać 300 więcej.
Po prostu sądzę, że w to lepiej włożyć niż trzymać gotówkę.