Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje pomocy, porady, wyjaśnień.
Nie wiem jak to się stało ale na przestrzeni 3 lat moje życie zmieniło się drastycznie. Z chłopaka który niczym się nie przejmował, otwartego na świat, łatwo nawiązującego nowe znajomości w zakompleksionego chłopa który nie ma odwagi skomentować jakiegoś kontrowersyjnego postu na fb ze strachu przed oceną znajomych. Kiedyś podczas meczu Polaków potrafiłem wręcz opisywać relację na mojej tablicy teraz pojawiają się tylko zdjęcia profilowe. Nawiązywanie kontaktów to był banał. Pamiętam jak musiałem jechać na jakąś wycieczkę z kościoła żeby mieć podpis do bierzmowania. Było to w jakiś lasach i nawet tam w środku właśnie tego lasu poznałem dziewczynę z którą kontakt miałem przez bardzo długi czas. Teraz pewnie bym nawet do tego lasu nie wszedł. Kwestia ubioru też się zmieniła. Kiedyś wisiało mi to co założę. Często nosiłem jakieś rzeczy z rynków czy lumpa, a teraz? Jak nie mam jakiegoś markowego ciuszka to nawet z domu nie wyjdę. Nie wiem co przyczyniło się do takiej zmiany. Przeraża mnie fakt że za kilka dni wejdę w dorosłe życie, a w głowie mam myśli że najlepsze już za mną.
Co najśmieszniejsze nawet ten wpis muszę pisać z anonima bo boje się rekacij. Proszę o pomoc jak zacząć znów żyć dla siebie. #samorealizacja #psycholog #pomoc #anonimowemirkowyznania #rozwojosobisty #przemiana #codalej

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eee862cb679bead157f61af
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[==================================......] 86% (202zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 4
  • Odpowiedz
OP: @Renifer60
Duży wpływ mogło mieć to że odrzuciła mnie dziewczyna dzięki której 2017 był najlepszym rokiem mojego życia. Nie napisałem tego ale zależało mi na niej i po tej sytuacji moja pewność siebie upadła. Straciłem motywację i osobę dla której miałbym rano wstać i działać.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ogranicz wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to idź na terapię, specjalista Ci pomoże wrócić na odpowiednie tory i zwiększyć samoświadomość. Poza tym ostatnio jeden profesor w podcaście polecał książkę "Nie bój się się bać" na tego typu problemy, może jej lektura Cię popchnie w dobrym kierunku?
  • Odpowiedz