Wpis z mikrobloga

Bądź @Medyc
Chciej dyskusji opartej na merytorycznych i logicznych argumentach
Ale w między czasie pisz to:

I powiedzcie mi że #lewica to nie są idioci xD

nie udawaj debila

Z lewakami jak z osłami

pod widzimisię tych zjebów

#!$%@? ruchy LGBT

Mój drogi, wytłumaczę ci prostą zasadę rządzącą światem dorosłych ludzi. Jeśli ich obrażasz i nie szanujesz, to nic dziwnego, że ktoś nie chce z tobą dyskutować. Bo to szczeniackie. A potem płacz, że:

No nie da się takim wytłumaczyć nic logicznie.

Albo:

A każda próba wyjaśnienia spotyka się tylko z pisaniem nic nie wnoszących bzdur.

A o co ten cały raban? Śmiałem zauważyć, że dehumanizowanie ludzi o odniennej orientacji seksualnej nie jest zbyt właściwym zachowaniem. Normalnie zbrodnia przeciw ludzkości. Oczywiście prawak detected, bo oblężona twierdza motzno:

wmawiał tobie że jesteś nietolerancyjny.

(Ciekawe kiedy coś takiego napisałem)

by nie została skrytykowana przez debili z LGBT, że jest nietolerancyknym tworem

Ale jeżeli wchodzi mi do studia, krzyczysz na dewelopera, że ma dodać transów, gejów i kogo jeszcze, albo będziemy cię bojkotować i pozywać o szownminizm.


Co jest z tymi ludźmi nie tak?

#urojeniaprawakoidalne motzno #bekazprawakow #lgbt #neuropa
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Niezgodny: problem jest taki że głòwnym celem sporu między lewakami i prawami powinno być przekonanie drugiej strony, ale często jeszcze dochodzi zachęta zgnojenia jej i zwyzywana jej poglądów co jest niepotrzebne bo wywołuje gniew i obie strony się radykalizują. Co do tematu to ja się zgadzam z tobą.
@Niezgodny Sam mi wysłałeś loga firm które mają tęczę w avatarze.
Chciałeś mi dogryźć, pokazując że non stop używam produktów firm, które sztucznie pompują LGBT. I wytknąć "moją hipokryzję"

Odpisałem ci że zmiana loga, i te ich "wspieranie" LGBT mi nie przeszkadzają, o ile nie traci na tym produkt.

Podałem przykład gry TheLastOfUs2
Gdzie wpychana na siłę ideologia (ludzie) lgbt
Jest dobrym przykładem.
Absurdy w historii, tło fabularne postaci jest niestarannie napisany
@Niezgodny: Przy mojej ostatniej dyskusji z przegrywem wyborcą Bosaka myślałam, że mi jego głupota styki popali. Negował wszystkie badania, bo to #!$%@?, na końcu wygrzebał przypadek jakiejś psychopatki i uznał to za koronny dowód na to że kobiety nie są empatyczne, tak jak to, że one NAJCZĘŚCIEJ dokonują aborcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)