Wpis z mikrobloga

Baza graczy w CS Go to aktualnie 24 mln ludzi, ale jeden z drugim ćwok dalej powtarza bajki o 1,3 mln graczy w peaku kontra 3 mln co kiedykolwiek zagrało w betę Valoranta, nie rozumiejąc, że ten milion to tylko ci co grali jednocześnie w danej chwili, a nie ci co grali w danym dniu czy miesiącu.

Źródło o 24 mln:
https://blog.counter-strike.net/index.php/category/updates/

Swoją drogą, CS Go ma podobno zainstalowanego większość kont steam, więc ciekawie wyglądałaby liczba graczy co kiedykolwiek w niego zagrali.

To tyle odnośnie propagandy o grze co dopiero wyszła i już ma 3 razy tyle graczy co stary dobry CS.
#csgo #valorant
  • 16
@WarmWeather dokładnie, co rok wychodzi gra co ma niby zgnieść csa, mamy paru przekupionych streamerow co przechodzą z csa na daną grę (potem i tak ewentualnie wracają do csa), trochę podekscytowanych dzieci, pierwsze miesiące, które zazwyczaj wykazują największe zainteresowanie i co? I gówno, cs i tak z roku na rok jest coraz silniejszy i stabilniejszy.
@vanillla_guy: a to ty co mówiłeś o powtarzaniu bzdur.

Tak więc dla wszystkich którzy Ci przyklaskuja 3mln to liczba graczy, którzy dziennie grali w betę.
Play time dżinny wynosił 34mln h czyli w miech wychodzi ponad 1000mln.
Play time csa wynosi ponad 500 mln na przestrzeni miesiąca. Czyli dwa razy mniej.

Źródło.
https://www.google.com/amp/s/www.pcgamer.com/amp/valorant-was-played-by-nearly-3-million-players-a-day-during-closed-beta/

Fanboye się zesraly xd nie rozumiem jak można dawać sobie srac na ryj przez twórców jakieś gry i
@Niicooooo: nie chodzi o fanboyów, po prostu Valorant dostał taki hajp, a okazał się niegrywalny... i zesrali się przeciwnicy CSa którzy nie potrafią w niego grać, że kurła w końcu dostanie po dupie, a ma się stabilnie i dobrze od lat. Co ma Apex? Też każdy srał, że CS dostanie po dupie.
@WarmWeather: to napisałem, że kto tak pisał był mocno pijany. Jak apex ma wspólne z cs tylko to, że w obu grach się strzela.

I widzisz znowu piszesz jak fsnboy z bólem dupy.
"dostał hajp, a jest niegrywalny".
Dlatego właśnie wtedy podaje liczby, które pokazują, że się mylicie..

Dota i lol to moba.
Ja lubić lol.
Nie lubić Dota. Bo jest dla mnie niegrywalna.
Ale są gracze którzy wolą dote.. Po
@therichguy: chodzi o to, że fanboye nie mają szacunku do siebie i piszą losowe wysrywy broniąc grę za wszelką cenę kiedy jej producent. A ich w dupie, dla mnie cs może mieć 2 miliardy graczy oraz łącze między galaktyczne i mam to gdzieś, jak Valorsnt zacząłby mieć łączę między wymiarowe nie #!$%@?ł bym się wam na tag pisząc, że cs to #!$%@? i #!$%@?. Rozumiesz już na takim abstrakcyjnej sytuacji o
@WarmWeather: ale nie kręci liczb, które robią wyniki 2x takie jak najpopularniejsza gra z tego gatunku... Zobacz jak bardzo starasz się odrzucić od siebie myśl, że coś może być popularniejsze niż to co dla Ciebie jest najlepsze..
@Niicooooo: #!$%@? w to mam czy to jest popularniejsze czy nie... chodzi mi o fakt, że Valorant to sezonowa gra, która próbowała na siłę wejść jako konkurent CSa, a okazało się zupełnie inaczej i skończy jak inne tego typu "konkurencyjne gry" gdzie zostanie garstka graczy, i każdy o niej zapomni i wróci do CSa.
@Niicooooo: nie wiem po co się unosisz, skoro ewidentnie porównywałeś liczbę graczy w peaku CS Go 1,3 mln do dziennej liczby graczy w Valoranta 3 mln, co nie miało sensu. Sens miałoby porównanie ile graczy dziennie loguje się w CS Go, a ile w Valorancie. Nie znam takich danych, ale podałem liczbę unikalnych graczy za maj- ponad 24 mln, a pamiętam, że w rekordowym marcu, czy kwietniu, to było coś koło