Wpis z mikrobloga

Za kim zagłosują wyborcy Krzysztofa Bosaka w II turze?
Rafał Trzaskowski - 19%, Andrzej Duda - 49%, Trudno powiedzieć - 16%, Nie głosowałbym - 16%

Zagłosujecie na neokomucha tylko dlatego, że brzydko mówi o lgbt xD Szkoda mi Was, a tyle było pieprzenia, że "gospodarka najważniejsza!" xD

Żródło: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie2020/sondaze/news-sondaz-se-kto-poprze-andrzeja-dude-w-drugiej-turze-wyborow-p,nId,4565009

#polityka #konfederacja #komunizm #socjalizm #bekazlewactwa
  • 35
@Klimbert: Ja nie będę głosował w takim przypadku, ale nie #!$%@?, że Trzaskowski jest za wolnym rynkiem.
Widziałeś ostatnie banery o tym, że NIBY kobiety zarabiają mniej i trzeba z tym walczyć? To jest równość czy jak?

Taki sam debil jak i reszta
@Tajemniczy58: Gdzie w dekalogu jest aby wyrżnąć lgbt? Kolejny dyletant?

Zamiast zaczniesz pisać o fikołkach bo to tylko Cię ośmiesza, to może obejrzałbyś podany przez Ciebie film który wyjaśnia wszystko od A do Z? Jeśli to dla Ciebie za dużo to przeprasza.
@Tajemniczy58: To wcale nie oznacza że Katolicy będą kogoś zmuszali do praktykowania praktyk religijnych. Wolna droga. Pomijając fakt, że w dekalogu jest dużo wartościowych wskazówek.
Postulaty Trzaskowskiego i Dudy w w kwestiach gospodarczych są identyczne. Trzaskowski poparł wszystkie programy socjalne PIS.


@Drakii: o nie czyli kuce musza isc glosowac na mniejeze zło chociaż #!$%@?ą o tym jakie to slabe od kilkunastu lat
@Androo: Ale fikołek xD, dekalog mówi wprost - masz dzień święty święcić. A skoro Bosak chce "wprowadzić prawo oparte na dekalogu", to oznacza, że ma zamiar karać za niechodzenie do kościoła. Śmieszy mnie, że dalej próbujesz tego niemądrego człowieka bronić. Co za fanatyzm!
@Tajemniczy58: Widzę że cały czas piszesz coś o czymś czego nie wiesz. Ciężko się dyskutuje z ludźmi którzy czytają nagłówki, ale chyba nie należą do części inteligentnego społeczeństwa? Obejrzałeś ten wywiad czy nie?

Bosak mówi wyraźnie, że nie chce wprowadzić dekalogu tylko prawa opartego na porządku wartości/moralności wynikającego z dekalogu. To wcale nie oznacza że będzie to skutkowało tym że będziesz musiał chodzić do kościoła. Wielu ludzi to popiera i to
@Tajemniczy58: Mnie nic nie przerosło, to Ciebie przerosło fakt obejrzenia krótkiego wywiadu :)
Tak jak pisałem jeśli ktoś ma czerpać informacje z nagłówków to raczej leży poza rozkładem Gaussa :)

Szczerze mówiąc, niczego innego bym się po kucu nie spodziewał.


@Tajemniczy58: Oj ostro :)
Tak jak pisałem jeśli ktoś ma czerpać informacje z nagłówków to raczej leży poza rozkładem Gaussa :)


@Tajemniczy58: Zanim zaczniesz cytować nagłówki to może pasowałoby zacytować szerszy fragment niż dopuścić się manipulacji?

"Chcemy, żeby prawo w Polsce było oparte na Dekalogu, a nie laickich koncepcjach praw człowieka, interpretowanych przez Amnesty International lub ONZ"

A to raczej zmienia sens całej wypowiedzi bo Bosak nie chce aby prawa były stanowione przez obce organizacje
@Androo: A etyka chrześcijańska to m.in. święcenie świętego dnia, niezdradzanie małżonka, czy czczenie swoich rodziców. I Bosak chce za to wszystko wsadzać do więzienia, jeśli złamiesz te przykazania.

Raczej nie widzę w tym nic złego


Nie widzisz, bo jesteś kucem i zrobisz wszystko, żeby nie widzieć. Ja widzę i wiele innych osób też.
święcenie świętego dnia, niezdradzanie małżonka, czy czczenie swoich rodziców.


@Tajemniczy58: No to przecież niedziela z założenia jest dniem wolnym. Rozumiem że zdrady czy brak poszanowania rodziców to normalne aspekty lewicowości? To tym bardziej jestem za wprowadzeniem.

Nie widzisz, bo jesteś kucem i zrobisz wszystko, żeby nie widzieć. Ja widzę i wiele innych osób też.

Takie określenia budzą jedynie politowanie. Nie jestem kucem tylko Katolikiem.