Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się dzisiaj akcja z moją byłą.
Po koncercie udaliśmy się na kebsa z budy od turasa, w towarzystwie jej koleżanki i mojego kumpla. Zamówiłem nam kebsy na wynos, czyli jakby ktoś nie wiedział to dostałem plastikową reklamówkę za którą musiałem dopłacić dodatkowo 20 gr. Po odebraniu jedzonka udałem się do różowej i towarzystwa.
Różowa jak tylko zobaczyła, że niosę reklamówkę z kebabami uroczo do mnie rzekła "Czy Cię #!$%@?ło? ". Nie ukrywam, że mnie zamurowało bo nie wiedziałem czy żartuje sobie czy mówi na poważnie. Wywiązał się mniej więcej taki dialog między mną, a obrończyni planety:
- Yyy o co Ci chodzi?
- Chyba sobie żartujesz, że wziąłeś reklamówkę do kebaba!
- Kupiłem nam 4 duże kebsy to jak miałbym je wziąć w pojedynkę.
- Jezu! To mogłeś nas zawołać, staliśmy 10 metrów od Ciebie.
- Dobra, przecież nic się nie stało.
- No tak przez takich ludzi Ty moja mama ma więcej pracy jak sprząta, po drugie to co zrobisz zaraz wyrzucisz tą reklamówkę przez Ciebie żółwie na Bora Bora się duszą.
Nadal chciałem wierzyć, że chce mnie wkręcić, mój kumpel to samo, nawet jej koleżanka była zdziwiona. Niestety mówiła całkowicie poważnie i po raz pierwszy odkryłem, że moja różowa to wyedukowana kretynka.
Po 5 minutowym wywodzie jaki to jestem debilem, że zanieczyszcza planetę, że przeze mnie jej mamę bolą plecy po pracy (_ )
Wkurzyła się zabrała koleżankę, 2 kebsy i pojechała na chatę...
Po dziś dzień nie wiem czy była to kłótnia o 20 groszy czy o reklamówkę. Można powiedzieć, że zdania były podzielone.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
#kebab
  • 14
@stefan_pmp: którą każdy rozsądny zarządca swojego interesu wrzuca w koszty żeby nie odbijać sobie tych kilku złotych miesięcznie na klientach
we wszelkich biedrach, lidlach itp. możesz znaleźć czasami info że jak se weźmiesz chleba czy owocka do siatki to spoko ale jak wrzucasz tam wszystko inne to ci naliczą tę złodziejską dopłatę za reklamówkę
to dokładnie to samo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jasmo: trochę racji miała że na #!$%@? reklamówka jak i tak zaraz #!$%@?
Ale robić z tego awanturę to fajnie macie w tej Warszawie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Jasmo: kurcze, dalabym głowę, że jak czytałam chwilę po tym jak wrzuciłes wpis, bo że zabrała 4 kebaby :D
Coś mi się musiało poplątać ;)