Wpis z mikrobloga

Bajki Kamysza
Własny Kąt - dopłata 50.000 zł - czyli PIS-bis
Kwota wolna od podatku - 8.000 zł - koniec karania za pracę ?

Liczba pelikanów na wypoku 1.206 i rośnie

Pelikany marzą o kącie, piwnicy lub dziupli - byle tylko była dopłata, ważne by coś dali, czyli sądzą, że PIS rozdawał jednym, a teraz przyjdzie PIS-bis i będzie dawał im.

Jak mając rozum można oczekiwać państwowego rozdawania ?

Rozdawanie zawsze zaczyna się od największej i najbardziej podatnej grupy. Samych emerytów i rencistów jest w Polsce 9,3 miliona, dalej w kolejce są samotne matki, potem matki takie, następnie inne.

Gimbusy zawsze będą na końcu, na co oni liczą ? To właśnie oni mają być siłą roboczą. Jedynie co mogą dostać 50 tys. zł warte $5 tak jak to było na początku lat 90.

Kwota wolna od podatku 8.000 zł rocznie i to ma być koniec karania za pracę ? Żart. Tyle chcą zarabiać rocznie ? Kwota wolna od podatku w UK to 12.500 funtów, czyli ponad 60.000 zł.

#konfederacjawsejmie proponuje zniesienie podatku dochodowego - dopiero wtedy będzie to można nazwać końcem karania za pracę.

Liczba emerytów i rencistów: 9.300.000

zino - Bajki Kamysza
Własny Kąt - dopłata 50.000 zł - czyli PIS-bis
Kwota wolna od ...

źródło: comment_1592585749D7ty6zMZt2l8XJp2jevImk.jpg

Pobierz
  • 10
@zino: pelikany z wykopu tylko o polityce krajowej. Oglądałem dzisiaj prawdziwe starcie tytanów w geopolityce czyli:

Jacek Bartosiak vs. Jerzy Targalski.

inb4 Targalski to szur (wiadomo, ale nie ma to znaczenia dla tej dyskusji).

Poziom dyskusji, wiedzy nieosiągalny dla polityków. I w odniesieniu do tego czytam to ama z WKK... jego odpowiedź na temat polityki zagranicznej załamuje. W zasadzie tylko Dudex (czyli Kaczafi) i rozsądna częś Konfy trochę to rozumie, a
@zino a idź Pan w ch$# z tym AMA... Wybierał sobie pytania wygodne i na nie odpowiadał. Jeszcze jakiś czas temu myślałem nad nim zamiast Bosaka bo żona mnie namawia, ale po przeczytaniu tego AMA mam już pewność.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zino:

zniesienie podatku dochodowego - dopiero wtedy będzie to można nazwać końcem karania za pracę.

Wciąż nie. Tam jest jeszcze dużo ZUSu w klinie podatkowym.