Wpis z mikrobloga

A jak jesteś prawakiem to byś o takie rzeczy nie pytał. Proste.


@qluch: dlaczego? Kwestionowanie motywów i zastanowienie nad zasadnością głoszonych tez nie są mile widziane na prawicy?

Tylko, że jej też na tym nie zależy bo lewica jest ideą rewolucyjna i może istnieć tylko w momencie permanentnego
  • Odpowiedz
@Antybuka: Świetny argument, idealnie się sprawdza, gdy nie potrafisz wymyślić niczego logicznego przeciwko np. małżeństwom homoseksualnym. Zarzucając lewactwu, że przez gejów chcą przeprowadzić rewolucję komunistyczną, osiąga się za jednym zamachem kilka celów:
- zarzucenie oponentowi w dyskusji, że sam nie wie, jakie są prawdziwe postulaty jego ruchu politycznego i że jest pożytecznym idiotą
- wprowadzenie argumentu slippery slope - "zacznie się od małżeństw homo, a skończy na komunizmie"
- odkrycie
  • Odpowiedz
@TJ_Laser:
1.Dlaczego mam wymyślać argumenty przeciwko zawieraniu związków formalnych przez homoseksualistów, jak nie jestem przeciwny i uważam, że powinni mieć możliwość zawarcia takowych?
2. Za dużo dopisujesz swojej bajki, nigdzie nie napisałem, że chcą przez gejów przeprowadzić rewolucję, tylko uprawiają politykę wykorzystując ich potrzeby.
3. Reszte bajki sobie dopisałeś, wytłumacz mi, jak to jest, że z jednego tekstu wywnioskowałeś, to, że jestem przeciwny zawieraniu związków formalnych, gdzie komukolwiek zarzuciłem, że nie wie jakie są postulatu jego ruchu, slippery slope sam sobie dopisałeś.

Chłopie, wkładasz mi w ,,usta" słowa których nie wypowiedziałem, przekonania które są sprzeczne
  • Odpowiedz