Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, mam na studia projekt aplikacji mobilnej który pisze wykorzystując Jave w Android Studio. Algorytm który zapewnia mi główną funkcjonalność aplikacji napisałem sobie wcześniej w eclipsie i testowałem na komputerze, bez wykorzystania android studio i telefonu, wszystko ładnie działało. Problem pojawił się gdy próbowałem wykorzystać swój algorytm w docelowej aplikacji. Aplikacja wywala się bez żadnego komunikaty błędu, żadnej informacji o przyczynie problemu, po prostu się wyłącza. W debugu udało mi się dojść, że aplikacja zawiesza się, a następnie wywala na wywołaniu metody z zewnętrznej biblioteki z której korzystam. Bibliotekę dodaje do projektu za pomocą Gradle. Ma ktoś jakiś pomysł co mogę zrobić? #java #programowanie #android #androiddev #andoridstudio #pytanie #pomocy #programista15k
  • 8
  • Odpowiedz
@atm-Pa: Wrzuć gdzieś kod i to, na czym dokładnie się wywala.
Also

2020


Pisanie na Androida w Javie

Na osranych gównem uczelniach sytuacja stabilna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@atm-Pa: Musisz w logcat widziec co jest nie tak, jak CI nie dziala logcat w AS to uruchom logcata z lini polecen i sprawdz co jest nie tak.
  • Odpowiedz
@atm-Pa: Pamiętaj ze Java na Androidzie przestała być wspierana przy wersji 7-8. Jak korzystałeś z jakichś nowszych ficzerow Java to na Androidzie może nie być tych klas, szczególnie na starszych wersjach systemu.
  • Odpowiedz