Wpis z mikrobloga

Do niczego nie namawiam, sam nie brałem nic na raty, wiem tylko jak to działa np w sklepach z elektroniką gdzie udzielane są raty i zazwyczaj tak trochę podkolorowuja :p
  • Odpowiedz
@Korokob: jak wiesz, że będziesz miał z czego spłacić na pewno to spokojnie można nakłamać. oni to weryfikują dopiero jak nie zapłacisz rat, wtedy można lipę zaliczyć ale nawet jeśli to przeważnie kończy się na windykacji, nie zgłaszają takich kwot jako oszustwo często.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Korokob: wziąłem już parę razy rzeczy na raty, zawsze mijałem się z prawdą ale nikt tego nie sprawdza dopóki płacisz. Nikt też nigdy do mnie do pracy nie dzwonił weryfikować umowy o pracę czy zarobków.
  • Odpowiedz
@matka19002: Ja mam wpisaną starą pracę, jeszcze w Polsce i też tego nie zmieniam, nigdy nikt nie sprawdza. Prawda jest taka, że teraz mam jeszcze lepiej płatną pracę (od 3 latch), ale w Niemczech i boję się, że jak to podam, to mi rat nie dadzą. Jak myślisz? Niemiecki pracodawca byłby problemem? Jestem kierowcą ciężarówki, pracuję w systemie i na wolne dni wracam do Polski, ale to nikogo nie obchodzi.
  • Odpowiedz