Wpis z mikrobloga

Mam hosting profesjonalny na home.pl z jakimiś 10 domenami (wordpressy) i pomocą premium. Ostatnio zobaczyłem reklamę nazwa.pl gdzie chwalą się szybkością i pomyślałem, że wakacje to dobry czas, żeby gdzieś migrować. Gdzie jest: szybko, dobry support i zrobią migrację za mnie?
#hosting
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie jest: szybko, dobry support i zrobią migrację za mnie?


@Ndvd: Daj znać na PW. Skontaktujemy się z Tobą, zaproponujemy optymalne cenowo rozwiązanie, z bardzo dobrą jakością (cloud hosting). Migrację oczywiście wykonamy bezpłatnie. U nas pomoc premium to standard :) Czekamy na wiadomość!
  • Odpowiedz
@Animol: Ja nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastałem tam firmowe usługi kilka lat temu. Za wszystko razem z SSL wyjdzie z.. 1500 zł? Z częścią usług migrowałem niedawno do hetznera na mocny dedykowany serwer, poczta właśnie idzie do Gsuite. Zostawiać 10 stron na średnim hostingu za taką kasę to średni pomysł.
  • Odpowiedz
Zostawiać 10 stron na średnim hostingu za taką kasę to średni pomysł.


@Ndvd: A przejście z Home do Nazwy uważasz za dobry? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zostawiać 10 stron na średnim hostingu za taką kasę to średni pomysł.


@Ndvd: Skontaktuj się z nami na PW. Zaproponujemy Tobie dopasowane do Twoich oczekiwań rozwiązanie, na pewno będziesz zadowolony! Całą migrację przeprowadzimy za Ciebie!
  • Odpowiedz
hosting profesjonalny na home.pl


@Ndvd: poczytaj sobie co dzisiaj ta twoja firma wymodziła w innym wątku... profesjonalny hosting stwierdził, że jak sobie zainstalujesz wtyczkę zabezpieczającą do wordpressa to ci tego tego wordpressa spowolni.. mało się nie zwinałem ze śmiechu. musi być tam dość słabo z mocą serwerów skoro już sami piszą, żeby lepiej wtyczek do wp nie doinstalowywać.
  • Odpowiedz
Zastałem tam firmowe usługi kilka lat temu


@Animol: Reklama nazwy wyzwoliła we mnie chęć zmian, a nie natychmiastową chęć przejścia konkretnie do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest jakieś dobre źródło z rzetelnymi testami hostingów? Jakieś miłe słowa na temat dhosting? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@racklette: ich support był wielokrotnie pomocny, ale przestaliśmy się lubić w momencie gdy padł im serwer z moim hostingiem a oni szli w zaparte, że to chwilowy problem.
  • Odpowiedz