Wpis z mikrobloga

Mam hosting profesjonalny na home.pl z jakimiś 10 domenami (wordpressy) i pomocą premium. Ostatnio zobaczyłem reklamę nazwa.pl gdzie chwalą się szybkością i pomyślałem, że wakacje to dobry czas, żeby gdzieś migrować. Gdzie jest: szybko, dobry support i zrobią migrację za mnie?
#hosting
  • 16
Gdzie jest: szybko, dobry support i zrobią migrację za mnie?


@Ndvd: Daj znać na PW. Skontaktujemy się z Tobą, zaproponujemy optymalne cenowo rozwiązanie, z bardzo dobrą jakością (cloud hosting). Migrację oczywiście wykonamy bezpłatnie. U nas pomoc premium to standard :) Czekamy na wiadomość!
@Animol: Ja nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastałem tam firmowe usługi kilka lat temu. Za wszystko razem z SSL wyjdzie z.. 1500 zł? Z częścią usług migrowałem niedawno do hetznera na mocny dedykowany serwer, poczta właśnie idzie do Gsuite. Zostawiać 10 stron na średnim hostingu za taką kasę to średni pomysł.
Zostawiać 10 stron na średnim hostingu za taką kasę to średni pomysł.


@Ndvd: Skontaktuj się z nami na PW. Zaproponujemy Tobie dopasowane do Twoich oczekiwań rozwiązanie, na pewno będziesz zadowolony! Całą migrację przeprowadzimy za Ciebie!
hosting profesjonalny na home.pl


@Ndvd: poczytaj sobie co dzisiaj ta twoja firma wymodziła w innym wątku... profesjonalny hosting stwierdził, że jak sobie zainstalujesz wtyczkę zabezpieczającą do wordpressa to ci tego tego wordpressa spowolni.. mało się nie zwinałem ze śmiechu. musi być tam dość słabo z mocą serwerów skoro już sami piszą, żeby lepiej wtyczek do wp nie doinstalowywać.
Zastałem tam firmowe usługi kilka lat temu


@Animol: Reklama nazwy wyzwoliła we mnie chęć zmian, a nie natychmiastową chęć przejścia konkretnie do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest jakieś dobre źródło z rzetelnymi testami hostingów? Jakieś miłe słowa na temat dhosting? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@racklette: ich support był wielokrotnie pomocny, ale przestaliśmy się lubić w momencie gdy padł im serwer z moim hostingiem a oni szli w zaparte, że to chwilowy problem.