Wpis z mikrobloga

Mirki z #bukmacherka, przestroga na przyszłość, czytajcie regulaminy bonusów... () Grałem wczoraj (17.06) w #betclic bo oferowali bonus 50% do depozytu. Warunkiem uwolnienia bonusu było sześciokrotne obrócenie depozytem i bonusem (75zł ogółem, * 6 = 450zł) w ciągu tygodnia. Na koncie mam limity - 50zł/dzień i 250zł/miesiąc. Jak sobie uświadomiłem że kupon wszedł, chciałem szybko zwiększyć te limity ale w związku z Odpowiedzialną grą to miesięczny puści dopiero za tydzień. Bonus na moim koncie wygasa 21.06, limit się zwiększa 25.06 ()
  • 6
@joepistone: Napisałem maila i gadałem z gościem na czacie na żywo (bo innych opcji nie mają w ogóle, trochę porąbana sprawa ale ok). Gość na żywo surowo stwierdził że wina leży po mojej stronie bo mam takie limity i elo. Jak zapytałem to czemu bonus ma być obrócony w siedem dni a ja aktywując go wczoraj mam że jest ważny do 21.06 to mi odpisał że sprawę skierował już do działu
@Szpury: gówniany buk do bonusów, dobre mają jedynie konkursy na twitter. A ten wymóg obrotu 7 dni kpina na sali, jak ktoś gra tylko w weekendy bo na tygodniu nie ma czego to jest w dupie. Każdy normalny buk na poziomie daje 30 dni na obrót.
Napisałem na Twitterze na pw do nich, ziomek faktycznie coś ruszył i jest światełko w tunelu. Dostałem taką odpowiedź: "
Uprzejmie informuję, że tak jak zostało Panu wyjaśnione na czacie nie mamy możliwości ingerencji w limity na koncie gracza, ani w ustawienia bonusów. Natomiast biorąc pod uwagę Pana sytuację i brak możliwości obrotu bonusem w wyznaczonym czasie, zapraszamy do ponownego kontaktu z Działem Obsługi Klienta w momencie kiedy system automatycznie cofnie środki