Wpis z mikrobloga

W mojej miejscowości widziałem kilka billboardów z Pana wizerunkiem. Czy kiedy wybory się zakończą, Pana ludzie sprzątną to co zostało rozwieszone? Po każdych wyborach często wiszą jeszcze jakieś pozdzierane resztki plakatów z kampanii. Niby tyle się mówi o nie zaśmiecaniu środowiska a jednak mam wrażenie, że gdy chodzi o kampanie to totalnie olewa się temat. Mam nadzieję, że miło się na Panu zaskoczę
  • Odpowiedz
@make_my_day: 8k wolnej tylko dla tych, co zarabiają do 8k rocznie. Nie znam nikogo takiego. Kwota została dalej jako 3091, a ludziom co zarabiaja powyżej 90k bodajże całkowicie zlikwidowana.
  • Odpowiedz
@WladyslawKosiniakKamysz: Chcialbym zapytać jak długo jeszcze w naszym kraju kobiety w ciąży na DG lub UP będą traktowane przez ZUS jako złodziejki. Wiele kobiet nie otrzymuje naleznych zasiłków przez wiele miesięcy, bo urzędnicy sobie wymyślili żeby kontrolować wszystkie kobiety.
  • Odpowiedz
A czasem zielonka to nie dupa cicho i popatrzeć może tylko jak tu sobie siedzimy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szaJJJba: No właśnie, powinien polurkować najpierw, nauczyć się slangu i lennyfejsów... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz