Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aret: buachachachacha. Tak, synku. Tak, tak.
@GrammarNazi: na miarę czego? Bo ja już nie rozumiem tych szablonów, wychodzi na to, że jestem lewakoprawakiem najwyraźniej. Mózg się przegrzewa od ilości faktów? I jaki to jest humor na miarę prawaka wyjaśnij mi? Że masz niezdrowe skojarzenia i swoje chore wyobrażenia projektujesz na mnie? Co widzisz na obrazku?
@wiem_wszystko: no widzisz, jacy śmieszni jesteście, z waszymi chorymi skojarzeniami. Boki
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel Mam niezdrowe skojarzenia? Bo rozumiem, że wcale nie wstawiłeś tego obrazka z powodu "śmiesznych" skojarzeń? No to dajesz, jebnij fikolka i wytłumacz wszystkim co Cię śmieszy w powyższym obrazku, że otagowales "bekazlgbt"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: I co dzbanie? Tag już jest a ty się tylko ośmieszasz tymi swoimi politycznymi wysrywami. Idź wstawiac swoje polityczne g---o gdzie indziej i nie zasmiecaj nam Mirko tymi zakłamanymi mordami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrammarNazi: ty. I twoi dziecinni koledzy, którzy widząc dwóch panów, robią raban, bo się doszukują w tym jakiejś niezdrowej sensacji chłopcze. Tak, chłopcze, bo trzeba być niedojrzałym, żeby o swoje skojarzenia mieć pretensje do kogoś o coś. Widzisz, ja to przewidziałem. I mam z ciebie niezłą bekę, że nie umiesz opisać, co widzisz. Bo najwyraźniej widzisz więcej, niż ja.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel Ale p--------z. Dawaj dalej, fikoleczek, pokaż co umiesz.

Jeżeli nie masz skojarzeń, to po jaki c--j wrzucałeś taki obrazek? Chciałeś nazbierać plusów i być smieszny, bo wiedziałeś, że Tobie podobne dzbany zaśmieją się pod wąsem. Oczywiscie, że każdy widzi jakie autor mial skojarzenie, nie da się tego nie zauważyc. Tyle, że dla mnie ten obrazek i skojarzenie jakie ma wzbudzać i wzbudza w odbiorcy jest chamskie i nieśmieszne. Żeby nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrammarNazi: ja się z ciebie śmieje. Bo widzisz, skojarzenia są w twojej głowie, nie mojej. Zgoda, wrzuciłem to dla beki, ale nie z tego, że ktoś będzie mieć chore skojarzenia, bo na tym obrazku jest tylko dwóch wesołych polityków, ale z tego, że znajdzie się banda ludzi niedojrzałych, zachowujących się jak ty.
To w twojej głowie są te wszystkie rzeczy o których piszesz, nie mojej. I to z tobą jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrammarNazi: ja wiem, tak jest prościej, niż zrozumieć, że z ciebie się ktoś śmieje i ciebie ktoś wpuścił w maliny. Bezrefleksyjny jesteś i bardzo niezdrowy, bo nie umiesz się śmiać z siebie. Masz, przytulę cię, bo chyba brakuje ci w życiu miłości ()
W sumie przykre, że są ludzie, którzy wszędzie widzą zło. Nie wiem co przeszedłeś w życiu, ale ci współczuję.
  • Odpowiedz