Wpis z mikrobloga

Ehh do trzech razy sztuka. Dostałem informację u znajomego klienta, że nie ma szans dostać gravela Scott i ogólnie mam szukać gdzie indziej. (,) Więc szukam dalej czegoś do 4,5 - 5 tys.

Ktoś może polecić dobry sklep w Nowej Soli, Żarach lub ewentualnie w Zielonej Górze? Chyba, że coś znajdę w internecie?

#rower #gravel
  • 16
  • Odpowiedz
@michal42: będzie Ci coraz ciężej. Magazyny świecą już pustkami. Jest to rekordowy rok jeśli chodzi o sprzedaż rowerów i nikt tego nie przewidział, próbują coś doprodukować niektórzy producenci ale i tak wszystko rozchodzi się od razu
  • Odpowiedz
  • 0
@michal42 to już zależy od Ciebie, ja z szosy jestem zadowolony. Moim zdaniem dobrze mieć dwa rowery o całkowicie różnych specjalizacja, ewentualnie trzeci pośrodku.
  • Odpowiedz
@SkwarSki: Hej. Sorry, że odpisuję dopiero dzisiaj. Miałem mega mętlik w głowie. W końcu znalazłem Rondo HVRT za 4699 i taki też zamówiłem bo zawsze mi się podobał ale cena była zbyt wysoka. Wiem, że nie jest to stricte gravel ale, zostawiam sobie mtb Kross Level A6 więc jak mi się znudzi szosa to będzie czym wjechać do lasu.
  • Odpowiedz