Wpis z mikrobloga

#szosa
Czym pompujecie koła w swoich szosach? Pompowałem dziś na stacji benzynowej z adapterem z presta - AV i niestety kompresor nie pokazywał ciśnienia w kole - zrobiłem to na oko i teraz boję się, że za dużo nabiłem i mi wystrzeli w trasie :D
  • 11
@Lumeen: kompresor domowy, jak się okazuje lepszy niż ten na orlenie- byłem kilka dni temu wracając z trasy dopompować i po 15minutach i maksymalnie 6 barach zrezygnowałem. Na pytanie sprzedawcy czy jest sprawny usłyszałem zdziwione "tak" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hav0c: ktoś mi kiedyś mówił że na stacjach przy większych drogach bywają mocniejsze kompresory pod ciężarówki i one dają radę z szosą.

@Lumeen: pompka stacjonarna Beto za 50 czy 60 zeta kupiona z 8 lat temu daje u mnie radę do dzisiaj. W trasie awaryjnie - nabój co2.
kompresor domowy, jak się okazuje lepszy niż ten na orlenie- byłem kilka dni temu wracając z trasy dopompować i po 15minutach i maksymalnie 6 barach zrezygnowałem. Na


@Hav0c: sks airworx: 6 ruchów pompką od 3 do 6 bar. Mniej niż minutę trwało
@Lumeen: SKS Airworks 10/12.0 kupisz za mniej niż 100 zł z przesyłką. Pompka jest wytrzymała, ma korpus z aluminium i do 6, czy 8 bar nabija się nią bez wysiłku.