Wpis z mikrobloga

@Pustulka: O cholerka, ja temperatury w Legionie 5 z 1660Ti/2060 będą zbliżone do 1650Ti z filmu, ktory wrzuciles to szykuje sie top1 laptop z Ryzenem.
Szkoda, ze Legion 7 bedzie tylko z AMD.
No i trzeba poczekac co wysmazy HP z AMD, bo akcje voucherowe z -650 za sprzet tez robia robote.
  • Odpowiedz
@Pustulka czy jest jakas roznica na + lub - miedzy procesorami Ryzen3500U a i58265U? Interesuje mnie 14 cali do 3k i widze ze roznia sie glownie tymi procesorami, reszta to samo. Chyba najlepiej wypada asus zenbook 14" UM431DA?
  • Odpowiedz
@Pustulka: Masz może jakieś informacje co do jakości matrycy zastosowanej w acerze aspire 5 NX.HW4EP.002 z 4500u? Wiadomo, że jest to zwykła TN, nie IPS, ale w internecie nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym jak to się sprawuje.
  • Odpowiedz
Czy jest coś lepszego > Co sądzisz o Lenovo legion z i5 9300hf i 1660 ti za 3,5k złotych? @przemianawdzika: Jestem na nie, jak chcesz brać y540-15 to 1660Ti i 9750h na promce w x-komie za 3699 zł. Nie bierz tego z uszkodzoną integrą(procesory z literką F w końcówce). Promka się już skończyła i jest mocno powyżej 4500. To jest coś lepszego od tego 9300 hf w cenie do 4 k
  • Odpowiedz
@Pustulka: Dzisiaj mam odebrać Lenovo l340 z 9300HF, kupiony na promocji w RTV Euro Agd za 2900... Jest gdzieś jakaś konkretna informacja jak bardzo słabo trzyma bateria w tej konfiguracji? Coś nie mogę się dokopać do takich danych.
  • Odpowiedz
@Pustulka Co sądzisz o hp pavilion gaming 15-dk0006nw? Ostatnio był w promocji za 3800zl, a na początek 8gb ramu wystarczyłoby mi, a potem bym dołożył druga kość i dysk na sata czy jednak szukać czegoś lepszego w cenie do 4/4.3k?
  • Odpowiedz
a i jeszcze jedno lepiej brać do gierek 2060 czy 1660ti?


@MarchwiowySok: RTX 2060, ale to zależy od wielkości dopłaty, poza tym 5200 za tego strixa z i5 to za dużo.

a co myślisz o tym HP. Na twojej liście do 3k jest na ryzen 7 a ten jest Ryzen5 4600H no i 8 GB RAM,

Nvidia GeForce GTX 1650. Ma to sens za 649£?


@eselproof: Bo u nas ich
  • Odpowiedz
Robisz takie listy co miesiąc :) ? Jak tak to muszę zapamiętać!


@szajza231: Tak tylko przeważnie całość jest publikowana w pod koniec pierwsze lub w drugim tygodniu miesiąca. Wcześniej każdy przedział wrzucam tutaj: https://polecanelaptopy.blogspot.com/
Wpis wrzucam dopiero jak zrobię wszystkie, jak chcesz to możesz sobie dodać tag #pustulkowelaptopy do obserwujących, nie spamuję nim dodaję nowy wpis raz w miesiącu, więc powinieneś dostać tylko jedno powiadomienie.
  • Odpowiedz
@Pustulka jesli nie zalezy mi na super baterii i wadze, a bardziej na wydajności i dobrej matrycy ktory z proponowanych 14" do 3k uwazasz za najlepszy wybor? Do wyboru zostaja dwa asusy i dwa lenovo
  • Odpowiedz