Wpis z mikrobloga

  • 215
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj mam odebrać Lenovo l340 z 9300HF, kupiony na promocji w RTV Euro Agd za 2900... Jest gdzieś jakaś konkretna informacja jak bardzo słabo trzyma bateria w tej konfiguracji? Coś nie mogę się dokopać do takich danych.


@lashu: Za 2900 zł z systemem? Bo nie ma takich recenzji, bo te modele są niepopularne. Musi trzymać krócej, bo cały czas działa na dedykowanej karcie nvidii. Jak był bez systemu to tutaj
  • Odpowiedz
Co sądzisz o hp pavilion gaming 15-dk0006nw? Ostatnio był w promocji za 3800zl, a na początek 8gb ramu wystarczyłoby mi, a potem bym dołożył druga kość i dysk na sata czy jednak szukać czegoś lepszego w cenie do 4/4.3k?


@Pafeuuu: Ludzie je kupują głównie z uwagi na możliwość zbicia ceny voucheremo 650 zł. Najbardziej teraz się opłacają Lenova Y540 i7-9750h i 1660 Ti w x-komie na promocji z kodem za
  • Odpowiedz
jesli nie zalezy mi na super baterii i wadze, a bardziej na wydajności i dobrej matrycy ktory z proponowanych 14" do 3k uwazasz za najlepszy wybor? Do wyboru zostaja dwa asusy i dwa lenovo


@mor3nko: Jak wydajność to coś z ryzenem 4500U, ale by spełnić kryterium matrycy to musiałbyś wziąć ideapada 5 14" z matrycą 100% sRGB, a ich w ogóle jeszcze nie ma w Polsce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: szukam lapka do 4000 z win10, przeznaczenie to internet, biuro i gierki na poziomie CSa, strategii paradoxu. przydałoby się żeby był umiarkowanie mobilny i miał możliwie dobrą baterię, 16gb ramu. Specyfikacja to jedno, ale o jakiś wadliwych, czy przegrzewających się modelach albo słabych matrycach nie mam wiedzy i przyda się pomoc jakiejś mądrej głowy. Da radę coś polecić? Mam czas do sierpnia.
  • Odpowiedz
@WqwertyM: To ty się pytałeś mnie o redmibooka na stronie? W każdym razie w wersji z matrycą 100% sRGB, 16GB ram i 8 rdzeniowym 4700U byłby ok, bo ideapad 5 pewnie w takich cenach i tak szybko jak w DE z ich wysokimi konfiguracjami nie zobaczysz, tam € 859 za wersję metalową z 4700U, 16GB ram, 100% sRGB, 512SSD.
  • Odpowiedz
@Pustulka: > jesli nie zalezy mi na super baterii i wadze, a bardziej na wydajności i dobrej matrycy ktory z proponowanych 14" do 3k uwazasz za najlepszy wybor? Do wyboru zostaja dwa asusy i dwa lenovo

@mor3nko: Jak wydajność to coś z ryzenem 4500U, ale by spełnić kryterium matrycy to musiałbyś wziąć ideapada 5 14" z matrycą 100% sRGB, a ich w ogóle jeszcze nie ma w Polsce.
  • Odpowiedz
@Pustulka akurat się lista zatrzymała jak dopiero się zaczęło robić ciekawie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
p. s. na pewno nie opłaca się brać tego hyperbooka biorąc pod uwagę cenę omena i wykastrowaną konkurencję?
  • Odpowiedz
@Pustulka Szukam czegoś "dla inżyniera" - 15,6" płynna praca przy otwartych równocześnie wielu rysunkach CAD (tylko 2D), PDF i arkuszach excela. Raz na jakiś czas SketchUp (3d).
Zakładam, że będzie na co najmniej kilka lat. No i mam zagwozdkę, co przy takich potrzebach będzie optymalne. Budżet max 4000brutto.
Coś polecisz?
  • Odpowiedz
"Lenovo Thinkpad E14 z ryzenem 5 4500U(6 rdzeni), 8GB ram 3200MHz, matową matrycą full hd, 256GB SSD, Windows 10 pro co najmniej 3186 zł"


@mor3nko: Słaba matryca.

p. s. na pewno nie opłaca się brać tego hyperbooka biorąc pod uwagę cenę omena i wykastrowaną konkurencję?


@KingFight: Które clevo? Te DTRki? Omen z ryzenm póki co nie będzie mieć porażającej matrycy, ale jeszcze zobaczymy.
  • Odpowiedz
Zakładam, że będzie na co najmniej kilka lat. No i mam zagwozdkę, co przy takich potrzebach będzie optymalne. Budżet max 4000brutto.

Coś polecisz?


@lapine_cretine: Na już? Wybierałbym pomiędzy 15(3699 zł, i7-9750h, 1660 Ti + dokupienie drugiej 8GB kości) lub 17(3999 zł) calowym y540 z promocji w x-komie lub Asua Tuf A15 z ryzenami(3499 zł za wersję z 6 rdzeniowym lub 3999 zł za wersję z 8 rdzeniowym 4800h) jak zaakceptujesz
  • Odpowiedz
To czekamy dalej ()


@KingFight: Zobaczymy też jak wycenią Lenovo Legion 5 z ryzenem 4800H i matrycą 100% sRGB w Polsce, ceny w USA masz wyżej w konfiguratorze.
  • Odpowiedz
@Pustulka Dzięki. W moim wypadku jest sens iść w i7? i5 w CAD gorzej się sprawdza?

Opóźniam zakup jak mogę, licząc że ceny wrócą do normalnych. Niestety nikt nie jest wróżka i nie ma gwarancji, że w sierpniu będzie wyraźnie taniej..
  • Odpowiedz
Jaki laptop [...] i matryce do 3000 zł?


@przemianawdzika: Paviliony ze 144Hz matrycą po zwrocie z vouchera by się zmieścić w budżecie.

Dzięki. W moim wypadku jest sens iść w i7? i5 w CAD gorzej się
  • Odpowiedz