Wpis z mikrobloga

@lubelskikabanos: Czytałem książki oparte na trylogii - na nike to może nie zasługiwało, ale bawiłem się przy nich dobrze. Nie mogę się pogodzić z tym co się stało z ME przez Andromedę... Może to jakoś poprawi nasze stosunki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Da się to dostać w polskim przekładzie?
@lubelskikabanos: właśnie próbuję grać i jest ciężko.
Nawet pomijając rozmowy i rozwój fabuły (Mass Effect High czy inne Andromeda 90210), to interfejs również jest straszny - każda interakca wymaga przytrzymania przycisku, bieganie ma duże opóźnienie, nie odpalisz skanera kilka sekund po zakończeniu biegu, a jak wejdziesz do menu skrótem klawiszowym, to nie wyjdziesz tym samym skrótem tylko musisz się "escapować" do skutku.
A naprawdę chciałem polubić tę grę :/
@Carbonara-Lover: Z trylogii o Andromedzie po polsku jest tylko pierwsza część - Nexus Uprising. Annihilation i Initation nie zostały przetłumaczone. Pomimo tego polecam, jeśli luka w fabule, co wydarzyło się z ostatnią arką, nie daje ci spokojnie żyć :P
@win0: Możemy winić tylko konsole. Co zrobisz, nic nie zrobisz. Też mnie irytowały i męczyły wycieczki po UI, gdy ogarniałem wszystkim wyposażenie, ale w końcu się przyzwyczaiłem.