Wpis z mikrobloga

Wiem, że na pewno wszyscy kibice United już o tym wiedzą, ale to co zrobił Marucs Rashford na rzecz najbiedniejszej społeczności:

Rashford, przy współpracy z fundacją "Fare Share", uzbierał aż 20 milionów funtów na jedzenie dla potrzebujących. Te pieniądze pozwoliły na sfinansowanie trzech miliony posiłków. Gra toczyła się jednak o znacznie wyższą stawkę. Oto bowiem we wtorek brytyjski rząd ogłosił, że na okres wakacji zawiesza dopłaty do wyżywienia dla najuboższych dzieci. Miało to być pokłosie kryzysu gospodarczego spowodowanego pandemią. Tego samego dnia decyzję jednak odwołano. A w ogromnej mierze przyczynił się do tego 22-letni piłkarz.


Można się śmiać z jego wykończenia itp., ale za taką akcję ma mój szacunek dozgonny.
#united #pilkanozna
czarny_matt94 - Wiem, że na pewno wszyscy kibice United już o tym wiedzą, ale to co z...

źródło: comment_15923791394Nsfuva6u5f3LK3ehnBspL.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wolollolollo: chwilami jest trochę za bardzo "podpalony", zawsze jak się zabiera z piłką to mam wrażenie że wyjdzie z nią za linię końcową a nic nie zrobi, szybciej biegnie niż myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to właściwie jedyne do czego można się przyczepić, chociaż w przypadku 22latka to tez nic dziwnego.
  • Odpowiedz
tymczasem Katie Hopkins która chciała zablokować inicjatywę i była jedną z głośniejszych przeciwniczek


@justkilling: Co? Czemu? Jaki tytaniczny fikoł intelektualny stał za taką postawą?
  • Odpowiedz
@gumiorek: powiedziała że rząd nie jest od rozdawania posiłków i trzeba było się zastanowić czy stać cie na wyżywienie dziecka zanim je zrobiłaś (tak jakby brak obiadu dla dziecka miał być co najmniej karą dla rodziców). Natomiast Marcus sam korzystał z darmowych posiłków w w szkole bo miał średnio na chacie za dzieciaka i dlatego tak mocno za tym lobbował.
  • Odpowiedz
@Lezhrass: on ogólnie trochę przypomina Ronaldo. Strzałem, styl biegania, dryblingiem. Zobaczcie sobie filmiki z pierwszych sezonów CR w United. Bardzo podobny styl.

@czarny_matt94: jeden z niewielu mega utalentowanych mlodych piłkarzy, któremu nie odbiła sodówa i nie o--------a jakichś dzikich akcji. I wydaję mi się, że mega nie doceniany w Polsce. Bo każdy mówi o Mbappe, o Sancho, wcześniej o Dembele, a Rashford już od kilku lat przecież, z
  • Odpowiedz
powiedziała że rząd nie jest od rozdawania posiłków i trzeba było się zastanowić czy stać cie na wyżywienie dziecka zanim je zrobiłaś


@justkilling: w sumie szanuje. powinno byc wiecej takich inicjatyw i powolne wygaszanie tego typu zapomog.
  • Odpowiedz