Wpis z mikrobloga

  • 2153
Kolejny dzień z Truskaweczkami
Ostatnio sprzedałem jedyne 80kg z 200kg, niestety słabszy dzień, chodź nie było najgorzej
Dzisiaj mam lekko ponad 100kg zobaczymy ile tym razem sprzedam
Trzymajcie kciuki i standardowo zapisuj, a zdążysz zjeść jeszcze te najsłodsze ()
Jak będzie 1000+ mowie ile zarobiłem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pobierz Natip21 - Kolejny dzień z Truskaweczkami
Ostatnio sprzedałem jedyne 80kg z 200kg, nie...
źródło: comment_1592378028UPnUUhREJtp8DCYJFMlUpH.jpg
  • 107
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qhardyq: pohandluj to zobaczysz jedni zarabiają 100 zł dziennie inni 1000. Zależy od miejsca, towaru od tego czy stoisz i gapisz się w telefon czy zachecasz ludzi itd xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@qhardyq: jeszcze trzeba też wziąć pod uwagę, że po truskawke się jedzie (przynajmniej ja) o 2 czy 3 w nocy to jest ciemno i nie widać jaka dokładnie jest, rano się okaże że była z chłodni, a na dworze jest 30 stopni to tak szybko zaczyna gnic i się z niej lać że nie wyrobisz z przebieraniem( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy nie zarabiasz 200 zł tylko tracisz
Że wybiło już ponad 2000 plusików, to powiem wam wielką tajemnice mojego zarobku
Zaczynając wstawanko 4 rano, jazda na pole po truskawki, następnie na targowisko i sprzedaż do godziny około 12:00
Zarobek 100kg na 2 osoby, ja zarobiłem coś koło 100zł-200zł (drugie stoisko trochę wiecej). Co do zarobków jest tak ze raz się zarobi na luzie 500zl za dzień, a nie raz trzeba dokładać jak się nje sprzeda, w ch^j stresu itp.