Wpis z mikrobloga

Niestety w ogóle nie posiadamy w ogóle membranowych klawiatur, zastosowanie technologii bezprzewodowej wpływa na cenę. Musiałbyś Mirku porównać sobie dwie takie same myszki w wersji przewód vs bezprzewodowa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@highlander: Też mnie to dziwi. Są Logitechy właśnie, się okrutnie drogie. Od prawie dziesięciu lat mam Logitecha k350 i nie zapowiada się na zmianę, bo działa jak nowa i technologia bezprzewodowa jest bardzo cool, czasem przerwie, ale przy większej odleglosci, no i baterie zmieniane raz na rok. Gdyby pojawił się taki tkl to brałbym od ręki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SAVIO_multimedia: @ZAGUBI0NY: patrzac na logitecha g203 i g305 roznica okolo 50zl. ja swoja nowa g305 kupilem za 170zl.

patrzac na to ze mozna znalezc membranowke na kablu z full key rollover w okolicach 100zl to klawy powinny tez moglyby byc ponizej 200zl bezprzewodowe.

@SAVIO_multimedia wy rebrsndujecie tylko chinskie produkty. ma ie mozlwosc zlecenia chinczykom wykonania dla was takiego praduktu czy mozecie rebrandowac tylko to co jest na aliexpress?

pytam z
g305


@highlander: to za ile kupiłeś myszkę to jedno, a różnica pomiędzy 2 a 3 to jakieś 1/3 ceny była i masz odpowiedź o ile co najmniej byś musiał dołożyć do tej opcji :-) To że modele g903 były dostępne za 200pln nie oznacza, że taka jest cena regularna za tą myszkę ;)
@SAVIO_multimedia: mowicie ze cena elektronicznych elementow wzrasta wpros proporcjonalnie do ceny koncowego produktu? to by znaczylo ze ten sam rezystor w droszym produkcie jest drozszy od tego samego rezystora w produkcie tanszym.

juz #!$%@? od ceny to jest toniedrogie membranowe klawiatury sa pewna przestrzenia ktora mozna zapelnic. jestem ciekaw kto bedzie pierwszy. genesis, bloody a moze spc gear
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@highlander: założę się że rynek na myszki bez kabla jest dużo dużo większy niż na klawy bez kabla.

mniejszy rynek > mniej gotowych oemow w Azji > wyższe ceny w segmencie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b0rn2frag: trudno aby byl duzy przy takich cenach bezprzewodowych klawiatur.

poza tym znalezc bezprzewodowego niemechanika do grania tez jest ciezko. ja np nie lubie mechanikow i takiego sobie nie kupie