Wpis z mikrobloga

@Icon_of_sin: na keto pewnie tak ale ja sobie nie wyobrażam bez węgli xD

@lisiarz: nie powiedziałbym że wege od razu, z mięsa jem czasem tuńczyka z puszki i praktycznie codziennie wpc jakieś, tylko mleko zamieniłem na roślinne wersje a jajka tylko zerówki, jak jadłem typowe mięso to często trochę mnie gryzła przemysłowa hodowla zwierząt i teraz lepiej się czuję po prostu ale wpc jem więc nie chcę uchodzić za jakiegoś
  • Odpowiedz
@qwertty321: Hm, w sumie nawet szanuję. Kiedyś myślałem żeby przejść na około dwa tygodnie na wege ze względu na to, że słyszałem że łatwiej jest się takim jedzeniem "zapchać" przy mniejszej ilości kalorii, ale gdzieś tak od dłuższego czasu się to odkłada w czasie.
  • Odpowiedz
@lisiarz: ja nie miałem z tym większego problemu bo i tak mięso nie było u mnie jakimś szczególnie uwielbianym produktem, a zapychanie się to już kwestia diety, ogólnie na pewno warto zacząć zwracać uwagę na to co się je i trochę się "dokształcić" w tym zakresie, błonnik zapycha dość mocno czyli wszelkie pełnoziarniste produkty itp, wydaje mi się że dieta z mięsem czy bez niekoniecznie tu ma wiele do rzeczy a
  • Odpowiedz
@qwertty321 ja to z kolei już przymykam oko na to że ktoś mówi że dobre, że mówi się na to mięso, ale po co #!$%@? "SMAKUJE IDEALNIE TAK JAK MIENSO NOMRMALNE"
  • Odpowiedz