Wpis z mikrobloga

@ostulemijo: a, no to sam możesz spróbować bo mi się nie chce xD ale po usmażeniu z wyglądu to wyglada zupełnie jak zwykle mielone, kwestia też tego ile dasz oleju i jak to będziesz mieszać ale sprawdź, zbliżone będą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@qwertty321: ja #!$%@?, człowiek poleca coś co może okazać się naprawdę dobre, a prawdziwi drapieżnicy z resztkami świni między zębami, #!$%@?ą coś nie byciu pedałem xD
  • Odpowiedz
  • 1
@qwertty321 och, zjadłam dzisiaj wege kurczaka do gyrosa chyba z dobrej kalorii. Tak to przypominało mięso, że na początku miałam odruch wymiotny, bo struktura typowego kurczaka xD tak czy siak smacznego mireczku
  • Odpowiedz
@qwertty321: ostatnio na bazie tego zrobiłem sos boloński z przepisu tego słynnego murzyna @MG78, wyszło tak zajebiste, że nawet różowa, która ogólnie nie przepada za niczym co mielone, jadła aż miło.
  • Odpowiedz
@eriicforrester: 10 zł, konsystencja tak ale smak to już kwestia subiektywna, mi smakowało ale raczej nie sądzę żeby podpasowalo komuś kto lubi mięso jako zamiennik, myślę że odpowiednie przyprawy i dałoby się osiągnąć bardziej zbliżony efekt ale i tak raczej nie zasmakuje ci tak jak mięso skoro lubisz
  • Odpowiedz