Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Na TopGar opublikowany został właśnie nowy film. Zapraszam do wykopywania znaleziska Kanapka z bekonem, masłem orzechowym i bananem - przysmak Króla gotowy w 5 minut dodanego przez mirka @WuDwaKa (dzięki!)

PS Od kilku dni na kanale włączona jest monetyzacja więc nie mogę powiedzieć, że nie zarobiłem ani grosza (33,71 zł here). Dziękuje wszystkim którzy wyłączą adblocka i czasem nie będą pomijać reklam :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
MG78

#gotujzwykopem #elvis #fastfood
MG78 - #kuchniamg78

Na TopGar opublikowany został właśnie nowy film. Zapraszam do ...

źródło: comment_1592298283WH4gLi724DbDDjk67Tqwzv.jpg

Pobierz
  • 32
Mam mały problem ze stołem, bo mam taki niezbyt ładny turystyczny i myślałem jak można by go udoskonalić :D


@MG78: smaruj gównem i nie żałuj ćwikły;) tak swoją drogą to jak długo musi być włączony film żebyś coś z tego miał? Osobiście wolę pisane, ale włączę te filmiki na chwilę żebyś coś z tego miał.
@Mrocb: Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe.Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje.

Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje HAWAJSKĄ. Nie
@MG78: robione cyklicznie od roku, jak pierwszy raz u Ciebie zobaczyłem przepis to od razu zrobiłem kanapkę sam. Miałem akurat wszystkie składniki i zakochałem się w tym smaku.