Wpis z mikrobloga

od dawna marzę o zamku hogwart. Mój niebieski powiedział, że nie ma miejsca... :(


@Wracam_do_zywych: jak masz swoje pieniądze to sobie go po prostu kup. Zbudujesz, postawisz w dziwnym miejscu (żeby pocieszył oko przez jakiś czas), a po jakimś czasie go sobie rozłożysz. I zrobisz powtórkę po pewnym czasie.
ej. Nie jestem utrzymanka :D


@Wracam_do_zywych: przecież tak nie napisałem. Chodziło mi o to, że jak masz swoje to nie musisz przecież konsultować. Ja macie wspólny budżet - no to wtedy by wypadało zapytać/pogadać na ten temat. Trzecią możliwość odrzuciliśmy już, bo sama napisałaś, że utrzymanką nie jesteś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Bardziej chodzi o to, że nie ma gdzie się rozłożyć z tym...

zawsze się znajdzie
1. Nie mogę rozłożyć na podłodze, bo mam takiego małego ciula w domu, zdjęcie poglądowe poniżej. W tle rakieta apollo :P


@Wracam_do_zywych: no to rozwiązanie tego problemu zostawię Tobie :D

2. Nie chodzi o zdolności manualne tylko o samozaparcie :D

Jak lubisz lego i składanie, to im większy zestaw tym lepiej. Tym bardziej, że tutaj nie masz chyba nudnych momentów podczas składania. Dłużej się po prostu będziesz bawić.

A co byś
@Kempes: Dlatego przy planowaniu przyszłego domu trzeba rozplanować pokój gdzie 0,5m po całym obrzeżu będą stały docelowo stoly i jedna kolejka będzie jechać po calości przez systemsy city i ogromne połacie samoróbki, później wybrzeże a za morzem czyli za 500 litrowym akwarium nad którym/obok którego będzie przejeżdzała uf lego ciuchcia będzie wyspa Hogwartu później kolejna wyspa LOTR oraz Star Wars wiszące w powietrzu na sznurkach.

* zakładajac spoko wygraną w totka