Wpis z mikrobloga

Jakie spodenki na szosę?

Obecnie jeżdżę w Martombike 573 pro, ale po 12kkm wkładka już się mocno ubiła i zaczynam się już wiercić nawet na krótszych dystansach, więc pora na nowe. Z jednej strony jestem bardzo zadowolony z Martoma, z drugiej chciałbym przetestować coś innego. Na tapecie mam Raso, Luxa i Eroe i właściwie w takiej kolejności wychodzą cenowo.

Ktoś miał porównanie pomiędzy tymi markami? Martom wychodzi najtaniej, ale czy warto dopłacić do innych?

#rower #szosa
  • 10
@dywanwewzorki: luxa i raso to chyba jedno :P Zasadniczo tak się złożyło, że w tej chwili mam z różnych linii (custom, luxa, raso i te raso premium) spodenki wyłącznie od nich. W jednych po ok. 3 sezonach i pewnie z 10-15kkm odpruła się wkładka (najpierwsze classic), ale poza tym nadal są git - różowa to jakoś wszyła. Reszta śmiga w zasadzie bez zarzutu.

Mam też porównanie modelu classic i premium. Jak
@dywanwewzorki: Ja odesłałem ostatnio swoje NBŚ na przeszycie wkładki, bo nie dało się w tym jeździć. Ze swojej strony polecam La Passione. Jakością wykonania bije na głowę polskie "marki premium". Przesyłka z Włoch dotarła do polski przez Niemcy w niecałe 24h, a jak jest promo, bibsy wychodzą sporo taniej niż Raso (a mają te same wkładki).