Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. Czy w Warszawie znajdę gdzieś sklepy stacjonarne, gdzie mają sakwy i bagażniki Crosso albo błotniki firmy SKS Germany, typu bluemels albo raceblade? Kupiłem tribana rc500 i chcę dopasować jakiś bagażnik pod sakwy i błotniki pod opony 28c albo 32c montowane na stałe.
#rower #triban #wykoptribanclub
  • 13
  • Odpowiedz
@furcio: jak myślisz o sakwach crosso to dobrze kupić bagażnik crosso. A sakwy crosso to jest bardzo dobry wybór. Posiadam komplet sakw i bagażników Crosso przód + tył i jestem mega zadowolony
  • Odpowiedz
@Ryuk: Sprawdzałem 10 razy dziennie stronę decathlonu i po jakichś 3 tygodniach w końcu natrafiłem. Nawet przez chwilę była duża dostępność, ale jak zakończyłem klikanie, bo na raty brałem to już pozostał tylko jeden.
  • Odpowiedz
@Ryuk: Przymierzałem rozmiar L i już prawie go kupiłem, ale sprzedawca podpowiedział mi, że lepsza będzie jednak rama xl i na nią już musiałem czekać bo nie była dostępna. Sprzedawca mówił, że rozmiarówka jest trochę zaniżona
  • Odpowiedz
@furcio: Jak jesteś zainteresowany błotnikami SKS Raceblade PRO XL w wersji mat (w Warszawie), to właśnie zastanawiałem się czy się swoich nie pozbyć. Zmieniłem oponki z 25c na 35c i o ile tylny błotnik spokojnie daje się zamontować o tyle przedni nie da rady. Daj znać czy chcesz sobie obejrzeć ;)
  • Odpowiedz
@furcio: Sprawdź w alltheway.pl - sklep mają na Żoliborzu.
Z tego co widzę mają błotniki z serii raceblade.

Całkiem fajny sklep. Cenowo wychodziło pojedyncze złotówki więcej niż w najtańszych internetowych. Kupowałem tam kilka zapięć (Ulocka i dwa łańcuch), bagażnik Zefala - dosyć wąski i w miarę ludzko wyglądał na tribanie (przepaść w porównaniu do Krossa, który miałem w innym rowerze) jakieś koszyki i bidony.
  • Odpowiedz