Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytam aferę z pewnym uniwersytetem medycznym i jest tam wiele upokarzających zdarzeń, jednak mnie osobiście jakoś dotknęło, że na zajęciach prowadzący orzekł, że ładne studentki nie muszą pisać kolokwium i pisały tylko "brzydkie" w jego mniemaniu.I wyobrażam sobie to upokorzenie, te minuty kiedy sobie wybierał która ma pisać i co czuły studentki. Postawiłam się w tej sytuacji i po czymś takim zapewne odechciałoby mi się żyć, bo w miejscu gdzie podobno liczy się wiedza nadal panują chore wartości, ładni fajni, brzydcy nigdy nie będą równi, w sumie dotyczy to głównie kobiet. Mieliście kiedys sytuacje, że dyskryminowano was za wygląd na studiach? Wyśmiewano? #studbaza #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee7140c2d35834c6b87f029
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[========================................] 60% (142zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: w sumie nie na studiach, a w liceum dostałem kiedyś pocisk od chłopa z matematyki, który dzięki znajomością od starego sbka w ogóle dostał jakąkolwiek robotę, że z moją wiedzą i tym krzywym ryjem nie będę mógł nawet sprzątać ulicy xD powiedziałem mu, że jego stary sbek czyścił #!$%@?, żeby go nie zamknęli i od słowa do słowa zaczął mnie szarpać przy klasie, więc strzelilem mu plaskacza na uspokojenie, aż