Wpis z mikrobloga

@Bubbo: ale tutaj nie chodziło o sam fakt złożenia ustawy, tylko o jasną deklarację. Potem Budka powiedział, że teraz nie ma sensu bo nie mają większości.

Generalnie nie dziwię się Mazurkowi - Budka nie odpowiedział na prawie żadne pytanie, wszystko kończyło się najazdem na PiS. PO ma szansę pokonać Dudę, ale z takim podejściem liderów nie wróżę im sukcesu, dają się wpuszczać w tematy światopoglądowe, co jest Nowogrodzkiej na rękę.
@pyrawlkp: No to wydaje mi się, że zadeklarował ze KO popiera związki partnerskie i złożą jak będzie większość parlamentarna (bo teraz to nie ma absolutnie żadnego sensu). To samo mówi czaskoski o związkach partnerskich. Wywiad ze strony Mazurka wydawał mi się po prostu niesmaczny, takie bezsensowne ciśnięcie głupich pytań. Nie jest on jakimś propagandystą pisowskim, ale widać jego sympatie, wystarczy obejrzeć wywiad z Szumowskim sprzed kilku dni.
No to wydaje mi się, że zadeklarował ze KO popiera związki partnerskie i złożą jak będzie większość parlamentarna (bo teraz to nie ma absolutnie żadnego sensu). To samo mówi czaskoski o związkach partnerskich. Wywiad ze strony Mazurka wydawał mi się po prostu niesmaczny, takie bezsensowne ciśnięcie głupich pytań. Nie jest on jakimś propagandystą pisowskim, ale widać jego sympatie, wystarczy obejrzeć wywiad z Szumowskim sprzed kilku dni.


@Bubbo: JPRDL. Czy program partii
@Bubbo: Prawda jest taka że Czaskowski i PO unikają tematyki związanej z LGBT bo się jej wstydzą. Mazurek słusznie dopytuje o te sprawy bo chce dostać jasne deklarację wobec tego co napisali w programie. Nawet jeżeli są teraz ważniejsze sprawy to jakim problemem jest oddelegowanie paru posłów do napisania ustawy o związkach partnerskich. Nie wspomnę, że poseł Artur Dunin od lat zajmuje się przygotowywaniem takiej ustawy i mają w koalicji posłów
@ediz4: A czym innym jest program partii jak nie spisem obietnic do spełnienia w ramach swoich rządów? Rozlicza się z programu rządzących a nie opozycję...

Ty w ogóle wiesz jakie pytanie zadał Mazurek? Kaczyński nie ma odpowiadać za słowa posła, tylko ma go wyrzucić z partii za mowę nienawiści. "Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym". Tak mówili niecałe sto lat temu o żydach, ale w sumie o homoseksualistach też. A
A czym innym jest program partii jak nie spisem obietnic do spełnienia w ramach swoich rządów? Rozlicza się z programu rządzących a nie opozycję...


@Bubbo: Normalne ugrupowanie mają propozycje spisane w formie projektów ustaw które czasami się wyciąga nawet na obrady #!$%@?ąc partię rządzącą. Inaczej to tylko pustosłowie. A Tutaj poseł nawet nie chce o tym gadać.

Ty w ogóle wiesz jakie pytanie zadał Mazurek? Kaczyński nie ma odpowiadać za słowa
@ediz4: Tu nie ma czym szachować rządzących, bo mają bezwzględną większość w parlamencie i swojego prezydenta. Szachować PiS to będą mogli jeżeli Czaskoski wygra wybory i wtedy będą mieli realną siłę przebicia.

Gdyby to co powiedział Czarnek by odwrócić w grupę społeczną z którą się identyfikujesz, sądzę że byś nie nazywał tego myślozbrodnią. Bo jest to dosłownie nazywanie pewnej grupy ludzi podludźmi co jest obrzydliwe i podsyca irracjonalną nienawiść do LGBT
Tu nie ma czym szachować rządzących, bo mają bezwzględną większość w parlamencie i swojego prezydenta. Szachować PiS to będą mogli jeżeli Czaskoski wygra wybory i wtedy będą mieli realną siłę przebicia.


@Bubbo: Szachować można ustawami które mają a którym się okazuje nie mają. Gdzie ta ustawa reformująca finansowanie służby zdrowia a której mówił? nie ma i nie będzie bo oni wcale tego nie zamierzają wprowadzić.

Gdyby to co powiedział Czarnek by
@ediz4: Dorzynanie watahy było przenośnią, przy słowach Czarnka ciężko powiedzieć o jakiejkolwiek przenośni. Powiedział, że ludzie niehetero są nienormalni.

LGBT to jest dosłownie to co oznacza skrót, a nie żadne środowisko. I na marszach są oni, ale i też ludzie hetero, którzy ich wspierają w walce o równe prawa, przeciw którym są z nieznanego mi powodu prawicowcy.

No ja bym nie popierał kogoś z kim się nie zgadzam w kwestii tak
Dorzynanie watahy było przenośnią, przy słowach Czarnka ciężko powiedzieć o jakiejkolwiek przenośni. Powiedział, że ludzie niehetero są nienormalni.


@Bubbo: Czyli jak powiem żeby dorżnąć tęcze to będzie git tak? Albo tęczową szarańcze?

LGBT to jest dosłownie to co oznacza skrót, a nie żadne środowisko. I na marszach są oni, ale i też ludzie hetero, którzy ich wspierają w walce o równe prawa, przeciw którym są z nieznanego mi powodu prawicowcy....

Jak