Wpis z mikrobloga

prowadze budowe w #uk i autentycznie szkoda mi tego pana ktory przyjezdza co jakis czas wyczyscic kabiny WC.
nie wiem co za geniusz PRu z tej londynskiej firmy go tak urzadzil, ale chetnie bym go wyslal na dniowke do takiej roboty. starszy gosc a ludzie go zatrzymuja na smieszne selfie bo hehe SRANIE
nie wystarczy ze typ doslownie babra sie w gownie codziennie, jeszcze musieli mu naklejke dowalic
zeby nie bylo, chwile z nim rozmawialem i nie jest zachwycony tym ‘pomyslem’ bardzo delikatnie mowiac.
ehh co za ludzie.

#emigracja #bekazpodludzi #zalesie
szad - prowadze budowe w #uk i autentycznie szkoda mi tego pana ktory przyjezdza co j...

źródło: comment_1592164711OHiAXvgn83nclu9MXlR0YA.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piter259: to poczucie humoru to wylacznie u tych, ktory na ten pomysl wpadli i nie musza sami tym jezdzic. Chlop sra na kiblu no #!$%@? komedia xD
@peszmerd: następny sztywniak xD, no właśnie taka polska smutna kultura w tym smutnym świecie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dlugi87: wsadz pedofilie do reklamy ksiazek to tez bedzie "wzbudzac emocje i przyciagac uwage". Op rozmawial z kierowca, nie jest zachwycony. Dla mnie to antyreklama i #!$%@? im w dupe.
@piter259: Taki który nie zakłada śmiania się z fekaliów, odruchów fizjologicznych? Generalnie taki który wymaga trochę większego wysiłku umysłowego ze strony odbiorcy i nie odwołuje sie do najbardziej prymitywnych odruchów i emocji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piter259: Taki który nie zakłada śmiania się z fekaliów, odruchów fizjologicznych? Generalnie taki który wymaga trochę większego wysiłku umysłowego ze strony odbiorcy i nie odwołuje sie do najbardziej prymitywnych odruchów i emocji
@Ogniwo_Paliwowe: a niby dlaczego nie? I kto tak powiedzial? Czy sobie tak sam wymyśliłes? XD
@piter259: Nie do końca sam, prymitywny oznacza nisko rozwinięty, początkowy, odznaczający się malym poziomem rozwoju. Poczucie humoru prymitywne - czyli takie które odwołuje się do bardzo prostych konceptów, nie wymagające dodatkowego wysiłku myślowego po stronie odbiorcy. Np. dowcip z poślizgnięciem na skórce od banana jest prymitywny - jest to humor slapstickowy, sytuacyjny. Żart z kupy jest prymitywny bo odnosi się do bardzo niskich, podstawowych konceptów wklejonych człowiekowi w dzieciństwie.

Mniej