Wpis z mikrobloga

@PiccoloColo: oni tą propagandą np mnie przekonali do trzaskowskiego tzn w drugiej turze z czystym sumieniem bo w pierwszej mam innego kandydata ale w materiale tvp widziałem kilka racjonalnych wypowiedzi trzaskowskiego sprzed kilku lat które miały go jakoś dyskredytować ale właśnie takiej klasy wypowiedzi brakuje komukolwiek z pisu, dyplomacja której w pisie nikt nie ma, albo pokazali jak powiedział wprost w radiu że nie orientuje się o jaki pomnik chodzi i
@PiccoloColo: na luzie, ja tylko nie wiem skąd duda ma w ogóle te 40 parę procent czy ileś poparcia, przecież to jest tragedia totalna, nie uwierzę że aż tyle wyborców to typowy pisowski beton który bezkrytycznie i zawsze będzie wspierał andrzejka ()

kiedyś w radiu miller ładnie to określił że trzaskowski (pozwolę sobie dokładnie zacytować bo aż to znalazłem XD) "o ile trzaskowski wyzwala emocje na poziomie
@PiccoloColo: a to już inna sprawa ale kiedy chodzi o dobro kraju nie bardzo mnie obchodzą jego emocje i samopoczucie, wiadomo że takie coś na pewno wyniszcza człowieka i sama świadomość że się tylko udaje prezydenta i inne takie ale tak jak mówiłem to już nie moje zmartwienie, nie wiem co nim kierowało że zajął się no załóżmy że polityką ale to już jego problem