Wpis z mikrobloga

@saul Nie, nie jest winny.

@taq08 bardziej obawiałbym się o ubezpieczenie, zrób A2 dla świętego spokoju. Z blokadą jest tak, że musiałbyś naprawdę grubo #!$%@?ć żeby ktoś tego szukał, ale jak grubo #!$%@? to nie będzie w czym szukać blokady.
Co do doboru Moto, nie komentuję, każdy robi co uważa za słuszne, mogę Ci jedynie powiedzieć że będziesz #!$%@? i żebyś rozważył czy to jest tego warte.
  • Odpowiedz
@cichaj: No coś Ty, przecież Mirek napisał że nie będzie #!$%@?ł, to przecież nic mu się nie stanie i nikogo nie zabije. Mirek po prostu tego nie planuje, tak wiec ja bym mu ufał.
  • Odpowiedz
@taq08: Nie prawda jest akurat to ze zawsze jesteś winny , jeśli nawet nie masz prawo jazdy S ktoś Ciebie potrąci , Ty dostaniesz mandat od policji a odszkodowanie z OC także normalnie dostaniesz . Problem się robi w przypadku jak Ty kogoś walniesz , ale to Ci już opisali wyżej
  • Odpowiedz
@taq08: szkoda czasu na 600ccm, przecież to nie jedzie nawet xD a tak na serio- widać że argument bezpieczeństwa do ciebie nie trafia więc uswiadomię ci coś innego. Jeżeli chcesz zaczynać od takich pojemności i to w plastiku, będziesz po prostu jeździł jak #!$%@?. Nawet jeśli będzie Ci się wydawało że jesteś szybki bo odkręcisz na prostej, nadal będziesz jeździł jak #!$%@?. Polecam zrobić to A2 i kupić R3 albo
  • Odpowiedz
@Roburgbur: Pośmigałem sobie trochę kiedyś Suzuki GS500 kumpla na autostradzie bo była już wybudowana ale jeszcze nie otworzona i to jest jeden z lepszych większych motorków na początek bo max może ze 170km/h poleci, zrywny nie jest ale skoro ktoś chce moto i twierdzi, że nie będzie zapierdzielał to po co jakiś duży potworek. Sam bym kupił 125cm i po roku myślał o czymś większym a w między czasie zrobił
  • Odpowiedz
@taq08: 300 zl i tyle ale to nie o to chodzi tylko o ubezpieczenie jak ktos w ciebie wjedzie to zostajesz z #!$%@? moto nikt ci nie da na naprawe bo nie miales uprawnien. Jak ty wjedziesz w kogos masz #!$%@? moto + mandat + placisz za naprawe pojazdu drugiej osoby ( tak w uproszczeniu bo zaplaci fundusz gwarancyjny i potem komornik zapuka do ciebie o zwrot tej kwoty) jak
  • Odpowiedz