Wpis z mikrobloga

@dt80dr125: Będę zawiedziony bo pewny polityk powiedział kiedyś wielkie słowa z którymi się zgadzam:
"Nie doprowadzajmy do monopolu jednej partii. Jeśli jakaś władza ma wszystkie stanowiska w państwie, prezydenta i poparcie "potężnych mediów", to z naszą demokracją "może być naprawdę bardzo niedobrze".
  • Odpowiedz
@dt80dr125:

A ja wasze reakcje jak Duda wygra.


Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. Starczy już 5 lat niszczenia Polski i kompromitowania się na każdym froncie.
  • Odpowiedz
@Miecio99 Zacznie się szczucie na niego i obwinianie za wszystko, tak jak każdy kto śmiał nawet tylko lekko się wychylić w PiS.

nie popieram Dudy, ale panowie nie ma co się łudzić - wygra w cuglach


@zle_sny_rabina Od 1989 tylko jeden prezydent był wybrany na drugą kadencję. Duda zdobywając stanowiska prezydenta zrobił to mając drugi najniższy wynik w wyborach. Gorszy miał tylko


Tak więc nawet bez zdyskredytowanego rządu, obrzydzonego upartyjnienienia, silnej mobilizacji
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Miecio99: a co jeśli oni zdali sobie sprawę w jakiej dupie są i jak Adrian przegra to rozwiążą rząd, wybory udupią a nowy rząd będzie musiał się zmierzyć z konsekwencjami ich działań, a oni to wszystko będą mogli krytykować... A nasz naród jak te pelikany...
  • Odpowiedz
@Miecio99 ja się w cholerę boję, tak na poważnie nawet... Że on wygra :( Że Polacy oddadzą kraj w ręce jednej grupy :(

To będzie bardzo złe dla nas wszystkich.

"Potwornie" mi smutno z powodu tego co się dzieje dookoła i jednocześnie czuję złość, bo jestem bezsilny wobec tego. Jedyne co mogę zrobić to oddać głos w wyborach.
  • Odpowiedz