Wpis z mikrobloga

Mirko pomusz

Chciałbym w te wakacje wyjść po 30 latach z piwnicy i objechać cały kraj: zaczynam na Dolnym Śląsku (poglądowy pic rel).

Trasa nie jest jeszcze wyznaczona, dlatego tu wchodzicie wy - cali na białek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jeśli znacie jakieś miejsca, miasta, zabytki (nawet te oczywiste!), punkty widokowe, które są warte zobaczenia dajcie znać w komentarzach - ja to na mapę naniosę i będę miał super wyprawę ( ͡ ͜ʖ ͡) Pomysł jest taki, żeby w każdym miejscu zostawać dzień, góra dwa, zobaczyć wszystko dookoła w danej lokacji i ruszać dalej.

Jak zbierze się kilkanaście komentarzy poczynię #rozdajo: spośród komentujących wylosuję osobę, której opłacę szamanko na pyszne czy innym portalu do pisiont złotych i wyślę kartkę z miejsca ze zwycięskim komentarzem ( )

MAKE MY HOLIDAY GREAT AGAIN!

#kiciochpyta #polska #wakacje #podroze #urlop #zwiedzajzwykopem
Pobierz sabtuzdeamon - Mirko pomusz

Chciałbym w te wakacje wyjść po 30 latach z piwnicy i ...
źródło: comment_1592154509sIwKeGczm4FqsUPogQ3TSY.jpg
  • 71
@sabtuzdeamon: Zahacz o Lublin- muzeum, podziemia, stare miasto (nie starówka), widok z wieży trynitarskiej, oryginalna baszta z czasów Jagiellonów, prawdziwa żydowska restauracja w żydowskiej kamienicy, cebularze, wąwozy, Lublin był też stolicą Polski. No i ja jestem w Lublinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obok polecam Kazimierz Dolny z kamienicami braci Przybyłów, polecam Kozłówkę Zamojskich, oczywiście Roztocze także.
@sabtuzdeamon: Dolny Śląsk here, rzeczy, które na mnie zrobiły wrażenie:
wspomniany wcześniej Książ, zamek w Kamieńcu Ząbkowickim, Błędne Skały w górach stołowych, twierdza Kłodzko (w Kłodzku jest też niezły park miniatur ;)) A zahaczając o opolskie, to zamek w Mosznej robi też fajna robotę.
Jeśli chodzi o Lubelszczyznę to lecąc od północy możesz wpaść do Włodawy na chwilę, później obowiązkowo Lublin, nadrabiając trochę drogi zajedź do Nałęczowa a później Kazimierza dolnego. Następnie zostaje już tylko Zamość no i obowiązkowo przystanek na Roztoczu (np. Krasnobród). Jeśli ci się uda możesz jeszcze zobaczyć jadąc od Włodawy do Lublina poleski park narodowy
@sabtuzdeamon: krzywa wierza w zabkowicach sląskich jest super, zamek w olsztynie ( woj slaskie) pieknie widac elektrownie w bełchatowie, ojcowkski park narodowy masz po drodze i maczuge herculesa ( ͡° ͜ʖ ͡°) bieszczady piekne trasy i zapora w solinie pieknosci, podlesie #!$%@? wieje same jeziora i brak jakichkolwiek drog w tamta strone długo sie jedzie, zamek w mosznie ( nie moszna w zamku) gdynia i latarnia morska
Pobierz w3exe - @sabtuzdeamon: krzywa wierza w zabkowicach sląskich jest super, zamek w olszt...
źródło: comment_1592165934QiT8YGBxqU2TbGItt5RI3k.jpg
@sabtuzdeamon: a zamiast podlesia proponuje na warszawe pod narodowy, mozesz jechac przez jeruzal( serialowe wilkowyje) a z warszawy do ciechocinka na tężnie a posniej cos sie zjandzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mape mam nadzieje ze wstawisz zebym mial z czego ściągać ( ͡° ͜ʖ ͡°)