Wpis z mikrobloga

Gurwa mirki jaka inba xD

Szwagier ma zone:
On - moze nie jest modelem kalvina-klauna, ale wysoki, zaradny, dobrze sie ubiera i haruje jak wol zeby utrzymac rodzine w dostatku.
Ona - zupelnie przeciwienstwo - gruba, ksiezniczka, rak praca nie skalala, osiagniecie zyciowe to 2 guwniaki - generalnie netflix & chill xD #pdk
Mimo to kumpel slepo zakochany, nosi ja na rekach (oczywiscie w przenosni xD) wiec spoko nikt z paczki nic nie komentuje.

I teraz akcja:
Od dobrych kilku miechow zali sie nam ze nie ma u nich #seksy - ksiezniczka od dluzszego czasu 'nie czuje ochoty' i ciagle 'boli ja glowa' (xD). U mnie od razu czerwona lampka i delikatnie zasugerowalem #bolecnaboku (za duzo mirko ;d) - kumpel stanowczo zaprzeczyl ('ona niee z tych', 'ma teraz gorszy okres ale to porzadna dziewczyna') i inne standardowe teksty.
Powiedzialem 'ok', ale jak poszedl to razem ze znajomymi postanowilismy ze przy jego kolejnym wyjezdzie (czesto wyjezdza na weekendy #zagranica) zaczaimy sie pod ich domem i zobaczymy co gruba robi ;d
Moze to troche akcja ala gimbaza, ale jesli cos mialoby wyjsc lepiej niech chlop wie od razu ;)

I teraz xD
W ten weekend zwnou musial wyjechac (wracal w pn tuz przed sylwkiem) - wiec wzielismy moje auto i pojechalismy w 4 pod ich dom. Generalnie nie spodziewalismy sie niczego spektakularnego, wiec po prostu postanowilismy ze poczekamy max 1h i spadamy.
Przez caly czas nikt sie nie pojawial ani nic niesamowitego sie nie dzialo, ale tak patrze i patrze na okno i cos mi zaczelo nie grac ;d
Od godziny zupelna ciemnosc - a przeciez siedzi w domu z bachorami, na pewno nie spi bo to ledwo 19.
Ok wiec jest akcja - skradamy sie po cichu pod sama elewacje (nic nie widac) - nagle patrze a z tylu domu w pokoju najbardziej odsunietym od ulicy lekka poswiata od lampki nocnej i chamsko poruszajace sie 2 cienie xDDD
No ku#wa strzal w #10 xD - szybko wyjelismy telefony, aparaty wlaczone i na 3 doskoczylismy do okna.

No i zgadniecie co zobaczylismy xD?

bo ja nie wiem wy durne pelikany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #p0lka #niebieskiepaski #zdrada #logikarozowychpaskow
  • 8