Wpis z mikrobloga

Poziom atencji drastycznie spadł, więc czas go podnieść oczywiście wrzucaniem zdjęć nóżek.
Dzisiaj jest przed ostatni dzień na wakacjach. Jutro kochani kończymy te zabawę i wracam do normalności. Nie będę już potem wrzucać zdjęć nóżek.
Na tym widać na prawej nodze opatrunek, bo tamtędy wchodzili mi do serca. Tzn na zdjeciu jest na lewej bo to odbicie lustrzane. Boli mnie ciągle noga, ale ból jest porównywalny do mocno naciągniętego mięśnia.
Bolą mnie też wenflony, ale muszę je mieć bo przyjmuje heparynke dożylnie.

Generalnie przez 3 miesiące nie mogę nic robić. Zero bieganka i uprawiania seksu, bo dopóki implant nie zarośnie własną błoną i nie zrośnie się z resztą serca może dojść do wypadniecia go. Więc muszę ostrożnie z robieniem lodów na pierwszej randce.

Poza tym jest gituwa.

#wakacjekonsunatum #golonkaboners ##!$%@?
źródło: comment_1592120833wEE4DPDySm94xjRzBts13T.jpg
  • 99
@drippinsauce od urodzenia. Generalnie jest tak, że wszyscy mają te dziurę, która po urodzeniu się zamyka. U niektórych ludzi się nie zamyka i sobie można z nią żyć na zawsze. Objawy są głównie neurologiczne - u mnie to były potworne migreny z aurą i raz miałam mikro udar. Udary znajduje się na rezonansie magnetycznym, a sama dziurę na echo przezprzełykowym.
U mnie postanowili ja zamknąć, bo mam coś w mózgu i jest
@konsumatumest: mi po zabiegu wykonywanym w podobny sposób pękło rozcięcie na tętnicy w udzie (to co widać u Ciebie na zdjęciu) i fontanna krwi była całkiem malownicza. Wstałem jak dzban niedługo po zabiegu. Więc leż najdłużej jak dasz radę :)
Generalnie przez 3 miesiące nie mogę nic robić. Zero bieganka i uprawiania seksu, bo dopóki implant nie zarośnie własną błoną i nie zrośnie się z resztą serca może dojść do wypadniecia go


@konsumatumest: ojej jak ty przeżyjesz te 3 miesiące, taka jesteś biedna.

Skończ w końcu szukać atencji p0lko, nikogo nie obchodzisz oprócz spermiarzy