Wpis z mikrobloga

@Dzosz89 ja uważam odwrotnie. Moje kitku uwielbiają chodzić na szelkach do lasu/parku/nad wode, pomimo tego, że są to małe boidupki i nie oddaliłyby się ode mnie dalej niż na zasięg wzroku to wolę jednak, żeby były w szelkach. Różnie to bywa, lisy czy bezdomne psy... Wolno żyjące kitku by sobie poradziły zapewne, ale nie takie domowe pieścidełka. Te na zdjęciu nie wyglądają na złe czy poirytowane, wręcz przeciwnie, powiedziałbym, że wyglądają na
@Optional

XD

W szkole czytanie ze zrozumieniem miałeś? Czy jeszcze szlaczki malujesz i dlatego nie zrozumiałeś co napisałem? Jak kitku w szelkach i na smyczy ma Ci cokolwiek zagryźć? Swoją drogą napisz mi proszę jakie to zwierzęta żyją w naszych lasach, którym mógłby zagrozić kot DOMOWY? Już nie wspomnę, że wysterylizowany kot domowy, ani nie ma tak dużego instynktu łownego, ani potrzeby żywieniowej, aby polować na cokolwiek. Wychodzące koty, które są tak
@Optional potok? Zacytuj choć jedną? No chyba, że proste pytanie o to czy już miałeś zajęcia z czytania ze zrozumieniem (za moich czasów na egzaminie maturalnym to była jedna z części egzaminu pisemnego) Ci obraża to nie mam więcej pytań ()
@Barneyeos po prostu pytam, bo wydaje mi sie że ktos normalny tak raczej nie robi, jasne można dbać o zwierzęta, ale ubieranie go w jakieś ubranka wydaje mi sie chore, co następne, ruchanie kota?
@Nwojtek @Nwojtek ponad 11 lat na wykopie i nie wie jaki tag do czego się używa. Gdyby to było moje zdjęcie (tz moich kotów) to bym dał tag #pokazkota, a że jest to zdjęcie z internetu to dałem tag #humorobrazkowy. Po co czytać i się zastanowić skoro można się przypier... ¯_(ツ)_/¯ Odpowiadając na Twoje pytanie: nie wiem. Ja swoich nigdy nie ubierałem, choć one czasami same się ubierają w np