Wpis z mikrobloga

Jaka #bekazpodludzi i manipulacja @qlimax3 apropo #chaz. [ten typ powtarza 4chanową propagandę, nawet nie słuchając filmu który sam udostępnia (ʘʘ)](https://www.wykop.pl/wpis/50037243/#!$%@?-w-chaz-wlasnie-wprowadzili-podatki-dla-/) Robimy zawody, kto w manipulacji tego osobnika znajdzie mi jedeno zdanie, słowo określajace "podatek dla białych" lub obowiązek zapłacenia 10 dol, to sam wysyłam mu 10 dolców (lub równowartość w złotówkach) na konto. Gdyby ktokowiek z was lenie tak odsłuchał do końca tego przemówienia (tak przemówienia jak ich wiele), to byście usłyszeli że aktywista namawia do #challenge przekazania 10 dol. Nie ma żadnego "podatku" czy "obowiązku" No ale tak łżą własnie prawacy, by na siłę znaleść urojonego wroga do walki.

Czekam propagandyści #4konserwy, mój #challenge trwa, 10 usd do zgarnięcia !

#neuropa #usa #bekazprawakow #heheszki #bekazpropagandy #moderacjacontent
#tysiacurojenniezaleznychmediow #urojeniaprawakoidalne
grubson234567 - Jaka #bekazpodludzi i manipulacja @qlimax3 apropo #chaz. ten typ powt...

źródło: comment_1592082528VYFF89f0SfeNFY2Mo8NLcg.jpg

Pobierz
  • 9
challenge w oddaniu czarnemu 10 dolców?xDDDDDD


@h3lloya: Tak. Nie uważam tego za inteligentne, ale fakt faktem że nazywaniem tego podatkiem, czy obowiazkiem płatności jest po prostu kłamstwem. Tym bardziej zwróć uwage na ostatnie zdanie w tym przemówieniu. akurat trolle zrąbały sprawę tym razem i nie własciwie ucieli nagranie.

Przypominam o moim challenge. Znajdź mi tutaj gdzie mówi o podatku, lub obowiązku zrobienia czego kolwiek. Sam ci wówczas dam 10 usd. Czekam.
grubson234567 - > challenge w oddaniu czarnemu 10 dolców?xDDDDDD

@h3lloya: Tak. Ni...

źródło: comment_1592082856UCjnv6EwV3gIpL2uaCtWIl.jpg

Pobierz
@JIDF: Raczej twój komentarz jak nieudolna poróba ratowania propagandowego przekazu. Masz całą wypowiedź i jednoznacznie na końcu aktywista jasno określa czym to jest. Pozatym jeśli uważasz inaczej, czekam na dowód że jest to podatek. Od publikacji mineło kilka dni, to co, punktu podobru opłat jeszcze na wejściu nie postawili? xD Ale śmiało dowódź że jest inaczej, a sam ci 10 dolców wyslę.