Wpis z mikrobloga

@Dupekzewsi: dążenie do uznania równych praw dyskryminowanej grupy ludzi to niebezpieczny ekstremizm, na miarę islamskiego terroryzmu i UPA, wiadomo. Szwadrony bojowe gejów i operacyjne grupy transseksualistów (zakamuflowane i przebrane za płeć przeciwną) niszczą na codzień i mordurą konserwatywnych katolików.

@skizo: polecam nauczyć się rozszyfrowywać skrótowce: Lesbijki, Geje, Biseksualiści i Transseksualiści to nie ludzie, to ideologia JAK NAJBARDZIEJ OZNACZA ORDYNARNĄ DEHUMANIZACJĘ. Chyba, że poseł Żalek i powtarzający za nim idiota Duda
@Majk_:

dążenie do uznania równych praw dyskryminowanej grupy ludzi to niebezpieczny ekstremizm, na miarę islamskiego terroryzmu i UPA, wiadomo. Szwadrony bojowe gejów i operacyjne grupy transseksualistów (zakamuflowane i przebrane za płeć przeciwną) niszczą na codzień i mordurą konserwatywnych katolików.


Nie powiedziałem ani słowa o tym. Ale powiem: Osoby LGBT absolutnie mi nie przeszkadzają. W ogóle. Ani mnie to ziębi, ani grzeje.
Przeszkadzają mi ludzie głośno demonstrujący to, co robią w łóżku,
Przeszkadzają mi ludzie głośno demonstrujący to, co robią w łóżku, którzy domagają się zrozumienia dla faktu, że robią to publicznie.


@Dupekzewsi: To znaczy kto? Osoby upubliczniąjace swoje zdjęcia ze ślubu ("Patrzcie: będziemy uprawiać seks!"), noszące obrączki ("Patrzcie: uprawiamy seks!") i chwalące się urodzeniem dzieci ("Patrzcie: uprawialiśmy seks! Bez antykoncepcji i z penetracją!")?

Gorzej, niektórzy nawet się chwalą wnukami, a to już skrajna perwersja ("Patrzcie: nasze dziecko uprawiało seks bez antykoncepcji i
@Majk_: to czy lgbt to tzw osoby lgbt czy ruch/społeczność jest zalezne od tego co dana osoba ma na mysli, moim zdaniem posel zrobil błąd usilnie sie upierając przy swojej racji i mogl np powiedziec jakie ma zdanie o ruchu i o osobach.
ps, o kaczynskim krązą pogłoski ze jest homoseksualistą a katolicy i tak na niego glosują
@Wotto: @Andreth: Jeśli już chcesz znać zdanie jakiegoś dupka ze wsi to proszę:

Jeśli ktoś sobie wrzuca zdjęcia ze ślubu, to moim zdaniem nie jest chwalenie się uprawianiem seksu, no chyba, że w Twojej ocenie. Ludzie chwalący się dziećmi to akurat mnie wnerwiają, ok.

Ale jak mam inaczej nazwać kogoś, kto publicznie, na ulicy, w trakcie marszu demonstruje swoją orientację i upodobania seksualne? Nieważne jakie by były - nie mam
@ZaplutyKarzelReakcji: Wybacz, ale w mojej ocenie nie potrzeba głośno pokazywać, że odmiennośći istnieją. Tolerancja polega na tym, że:
"Nie zgadzam się z tym, ale nic nie robię. Nie reaguję. Toleruję."
Moim zdaniem jest to naprawdę wyważone działanie, dopóki nie pojawia się właśnie wciskanie takiego, czy innego zdania na siłę. To jest właśnie ekstremizm.
Osobiście nie popieram parad równości. Nie lubię demonstrowania swojej orientacji seksualnej. I tyle. Nie jestem wcale za tym,